Lt
Pradžia

NVŠ teikėjams

Nauji NVŠ teikėjai Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui (Vilniaus g. 1, Lazdijai, 218 kab.) su lydraščiu turi pateikti NVŠ programų atitikties reikalavimams paraiškos formą ir dokumentus, pagrindžiančius programos atitikties reikalavimus (laisvojo mokytojo duomenų registravimo kortelę, duomenų teikėjo prašymą-anketą), individualios veiklos pažymėjimo arba verslo liudijimo kopijas, išsilavinimo dokumentų kopijas, o organizacijos – įstatų ir registracijos pažymėjimo kopijas bei kitus dokumentus).

Visi NVŠ teikėjai turi būti registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR), o jų programos – užregistruotos Neformaliojo švietimo programų registre (KTPRR). Jeigu įstaiga jau registruota ŠMIR, iš naujo registruotis nereikia. Naujiems NVŠ teikėjams dėl KTPRR registracijos reikia kreiptis į Švietimo informacinių technologijų centrą (ITC).

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistę Auksę Stirbienę tel. (8 612) 97 403, el. p. aukse.stirbiene@lazdijai.lt 

Informacija atnaujinta 2021-02-18 17:14