Lt
Pradžia

Socialinio verslo plėtra Lietuvoje: galimybės regionams

Socialinio verslo plėtra Lietuvoje: galimybės regionams

Šiandien mūsų šalyje socialinio verslo reguliavimas dar tik formuojasi: nesame įstatymais apsibrėžę, kas yra socialinis verslas, todėl jį sunku reguliuoti ir skatinti tvarią jo plėtrą. Kai tuo tarpu Europoje yra 2 milijonai socialinių verslų, kurie sudaro 10 proc. visų ES įmonių: daugiau nei 11 milijonų žmonių, apie 6 proc. ES darbuotojų, dirba socialinės ekonomikos įmonėse. O kitose pasaulio šalyse verslo, kuris glaudžiai susijęs su bendruomene, idėja šiuo metu vis populiarėja, yra ypač vertinama bei skatinama valdžios institucijų. Taip yra, kadangi tokio tipo organizacijos sprendžia visiems mums aktualias klausimus, stiprina visuomenę ir įgalina ją spręsti problemas.

Lietuvos socialinio verslo asociacija kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ džiaugiasi galėdami pakviesti Jus į unikalią diskusiją apie socialinio verslo galimybes regionams, kur savo vertingomis žiniomis bei patirtimi dalinsis socialinių verslų, nevyriausybinių organizacijų ir valdžios atstovai.

Vadovaujantis Operacijų vadovo sprendimais, renginio metu privaloma dėvėti burną ir nosį dengiančias  apsaugines kaukes.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Name

Informacija atnaujinta 2020-09-18 09:41