Lt
Pradžia

Vicemeras pasiryžęs dirbti vardan savo krašto žmonių gerovės

Vicemeras pasiryžęs dirbti vardan savo krašto žmonių gerovės

Šiandien rajono savivaldybėje pradėjo dirbti rajono merės A. Miškinienės pavaduotojas Valdas Petras Mikelionis. Pirmąją darbo dieną optimistiškai nusiteikęs vicemeras juokavo, kad trečias kartas nemeluoja (antrąjį  kartą atsisveikino su mero patarėjo postu bei tapo vicemeru irgi savivaldybės tarybos kadencijai įpusėjus).

P. Mikelionis, trečią kartą užimdamas šias pareigas, sakė esantis pasiruošęs kasdieniniams darbams, kurių yra tikrai nemažai. Daug dėmesio teks skirti rajono savivaldybės viešiesiems pirkimams spartinti – seniūnijoms skirtų automobilių pirkimui bei kitiems darbams.

Patirties nestokojantis politikas teigė, kad ypač atsakingas momentas jo darbe bus ir rūpinimasis pabėgėliais. Reikės spręsti su nelegaliais migrantais susijusius klausimus. Vienas iš opiausių bus maitinimo organizavimas.

Vicemeras džiaugėsi rajonui svarbių objektų renovacija. Veisiejiečiai galės pasigirti atnaujintu dviračių ir pėsčiųjų taku, sukurtu turizmo maršrutu su pasienio partneriais. Penktadienį Lazdijų krašto muziejaus lauko erdvėse vyks tarptautinis Raidžių festivalis, skirtas pasienio poetams ir poezijai. Jame smagiai leis laiką rajono šeimos, jaunimas, senjorai.

Ateityje laukia ir daugelio naujų strateginių projektų įgyvendinimas. Bus nugriautas senasis Lazdijų sporto centro pastatas ir pradėtas policijos komisariate patalpų pritaikymas sporto veikloms organizuoti.

Taigi veiklos barai – išties platūs. Jėgų ir entuziazmo naujai išrinktam vicemerui tikrai nestinga. V.P. Mikelionis pasiryžęs dirbti su atsidavimu vardan savo krašto žmonių gerovės.

Name

Informacija atnaujinta 2021-07-26 15:48