Vaikų globos savaitės atidarymas: nuoširdžios padėkos globėjams ir visiems, kuriantiems vaikams saugią aplinką
Šiandien netrūko nuoširdžių padėkos žodžių globėjams, budintiems globotojams ir visiems, kurie savo rūpesčiu, dėmesiu bei gerumu prisideda prie tėvų globos netekusių vaikų gerovės.
Adolfo Ramanausko-Vanago aikštėje vyko simbolinis renginys, kuriame susirinkusiuosius sveikino merė Ausma Miškinienė, tarybos posėdžių sekretorė Kristina Budginė bei tarybos nariai.
Renginio metu atidaryta skulptūrų paroda „Tobulų vaikų nebūna“, taip pat vyko kūrybinė edukacija, kurioje renginio dalyviai turėjo galimybę pasitelkti vaizduotę ir sukurti savo svajonių tobulą pasaulį.
Vaikų globos savaitė skirta padėkoti žmonėms, atveriantiems savo širdis ir namus vaikams, kuriems labiausiai reikia meilės, saugumo ir palaikymo. Tai laikas kalbėti apie globos svarbą, dalintis įkvepiančiomis istorijomis ir priminti, kad kiekvienas vaikas nusipelno augti saugioje, rūpestingoje ir mylinčioje aplinkoje.
Visą šią savaitę kviečiame dalyvauti Vaikų globos savaitės renginiuose, susitikimuose, aplankyti skulptūrų parodą „Tobulų vaikų nebūna“ ir kartu pažinti globos prasmę bei svarbą.
Informacija atnaujinta 2026-06-22 15:42
Lazdijų rajono savivaldybė