Lt
Pradžia

Startuoja Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių ir studentų užimtumo didinimo 2021 metų programa!

Startuoja Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių ir studentų užimtumo didinimo 2021 metų programa!

Kviečiame darbdavius dalyvauti Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių ir studentų užimtumo didinimo 2021 metų programoje laikino pobūdžio darbams atlikti. Šia Lazdijų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis remiama ir įgyvendinama programa siekiama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą įsidarbinti jauniems žmonėms, lavinti jauno žmogaus profesines ir socialines kompetencijas, suteikiant žinių ir gebėjimų, padedančių įsitraukti į darbo rinką.

Į laikinuosius darbus bus nukreipti užsiregistravę Lazdijų rajono savivaldybės moksleiviai ir studentai nuo 14 iki 29 metų, kurių registracija vyks po darbdavių atrankos. Numatoma laikinųjų darbų trukmė vienam asmeniui iki 2 mėn. vasaros atostogų metu.

Įgyvendinant šią programą, darbdaviams bus skirta 70 proc. subsidija darbo užmokesčiui, įskaitant privalomus mokėti mokesčius ir išmokas.

Darbdaviai, pageidaujantys organizuoti laikinuosius darbus ir įdarbinti jaunuolius pagal šią programą turi užpildyti paraiškas. Užpildyta, pasirašyta ir nuskanuota (nufotografuota) paraiška pateikiama el. paštu info@lazdijai.lt iki 2021 m. gegužės 20 d.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į jaunimo reikalų  koordinatorę Astą Grėbliūnienę mob. 8 619 69 463, el. p. asta.grebliuniene@lazdijai.lt.

Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių ir studentų užimtumo didinimo 2021 metų programos vykdymo tvarkos aprašas.

Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių ir studentų užimtumo didinimo 2021 metų programa.

Name

Informacija atnaujinta 2021-05-07 11:48