Lt
Pradžia

Solidarumo bėgime Lazdijuose – rekordinis skaičius mažųjų dalyvių 

Solidarumo bėgime Lazdijuose – rekordinis skaičius mažųjų dalyvių 

Pirmadienio rytą Judumo savaitę tradiciniu bėgimu pradėjo mažiausieji Lazdijų rajono gyventojai. Dešimtą kartą jie dalyvavo solidarumo bėgime „Gelbėkit vaikus – 2023“ ir šįkart susirinko per 200 mažųjų bėgikų. 

Lazdijų miesto parke kartu draugiškai bėgo Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ auklėtiniai, Šventežerio mokyklos mažiausieji, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai, taip pat Lazdijų miesto tėveliai su atžalomis.

„Per Judumo savaitę mes visi prisimename, kad reikia daugiau judėti, mažiau važiuoti. Linkiu jums taip elgtis visus metus, ne tik šią savaitę. Kuo daugiau judėsite, tuo būsite sveikesni. Šiandien dalyvaujantiems bėgime noriu pasakyti – visi jūs esate laimėtojai“, – prieš paskelbiant solidarumo bėgimą kalbėjo Lazdijų rajono vicemeras Dalius Mockevičius. 

Visi bėgime dalyvavę vaikai buvo apdovanoti diplomais ir saldėsiais.

„Tikiu, kad mes kartu galime padaryti daug gerų darbų. Todėl labai svarbu, kad tai yra ne tik bėgimas, bet ir pagalba kitam. Linkiu gerų emocijų“, – padrąsinimo žodį tarė šio renginio iniciatorė, mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktorė Laimutė Jarmalavičienė.

Solidarumo bėgime taip pat buvo renkama parama organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Prisidėjo visos renginyje dalyvavusios ugdymo įstaigos ir renginio svečiai. 

Praėjusiais metais solidarumo bėgime visoje Lietuvoje dalyvavo 374 ugdymo įstaigos, bėgo daugiau nei 70 tūkst. mokinių ir beveik 6 tūkst. mokytojų. Iniciatyvos metu buvo surinkta 75 tūkst. eurų paramos, kuri panaudota organizacijos „Gelbėkit vaikus“ veikloms finansuoti. 

Informacija atnaujinta 2023-09-18 15:58