Lt
Pradžia

Socialinė parama nepasiturintiems: sužinokite, naudokitės ir informuokite kitus

Socialinė parama nepasiturintiems: sužinokite, naudokitės ir informuokite kitus

Prasidėjo šildymo sezonas. Kaip žinia, atsižvelgiant į šilumos kainų augimą, jis bus gerokai brangesnis nei įprastai. Todėl gyventojams, kurie turi teisę į piniginę socialinę paramą, tokią kaip:

  • socialinė pašalpa,
  • būsto šildymas,
  • vandens išlaidų kompensacija,

norime priminti, kad ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu bei 6 mėnesius po jų atšaukimo, nustatant teisę į piniginę socialinę paramą, bendrai gyvenančių asmenų arba vienų gyvenančių asmenų nuosavybės teise turimas turtas nevertinamas.

Taip pat informuojame, kad išsamesnę informaciją apie visas, mažas pajamas gaunantiems gyventojams priklausančias lengvatas, galite sužinoti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainėje, tituliniame puslapyje spustelėjus reklaminį skydelį, nukreipiantį asmenis į visuomenei prieinamą minėtą skiltį bei šią nuorodą – www.kasmanpriklauso.lt.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informaciją apie socialinę paramą yra paviešinusi lankstinuke, kurį netrukus seniūnijos, Užimtumo tarnyba bei SODRA dalins visiems rajono gyventojams.

„Kviečiu visus rajono gyventojus dalintis šia žinia, informuojant apie galimas lengvatas savo pažįstamus, kaimynus, giminaičius, kuriems dėl įvairių priežasčių ji gali būti nepasiekiama. Bendromis visų mūsų pastangomis mažinkime skurdą ir socialinę atskirtį“, – teigia rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Informacija atnaujinta 2021-10-13 11:48