Lt
Pradžia

Savivaldybės merei Ausmai Miškinienei – Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado apdovanojimas

Savivaldybės merei Ausmai Miškinienei – Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado apdovanojimas

Savivaldybėje apsilankę garbingi svečiai Lazdijų rajono savivaldybės merei Ausmai Miškinienei įteikė reikšmingą apdovanojimą. Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas rajono vadovei ne tik nuoširdžiai dėkojo už bendradarbiavimą, bet ir įteikė apdovanojimą „Už nuopelnus Valstybės sienos apsaugos tarnybai“ ir tai patvirtinantį liudijimą.

„Valstybės sienos apsaugos tarnybos svarba tiek Lietuvai, tiek sienas su kitomis šalimis turinčiam Lazdijų kraštui – neišmatuojama. Todėl ir gautas apdovanojimas iš generolo Rustamo Liubajevo rankų yra itin reikšmingas“, – kalbėjo savivaldybės merė A. Miškinienė.

Pastaraisiais metais sėkmingas savivaldybės ir VSAT bendradarbiavimas buvo tiek kovojant su COVID-19 pandemija, tiek anksčiau planuojant savivaldybei perimti buvusį Lazdijų policijos komisariato pastatą, kuomet vyko diskusijos dėl tinkamo pastato išnaudojimo ir jame įsikūrusiose įstaigose dirbančių darbuotojų darbo vietų išsaugojimo. Tuomet buvo priimtas išmintingas sprendimas – daugiau kaip 5000 kvadratinių metrų dydžio pastate, tinkamai jį išplanavus ir pastačius priestatą, sėkmingai įkurdinti tiek sportuojantį šio krašto jaunimą, tiek surasti vietos minėtame pastate iki tol dirbusiems. Pastate dirbti liko visos iki tol veikusios įstaigos: Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų policijos komisariatas, Migracijos departamentas, Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra bei Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Minėta tarnyba yra viena iš nacionalinį saugumą užtikrinančių institucijų šalyje, kuri atsako už Lietuvos sienų apsaugą, o Lazdijų rajonas turi sausumos sienas su dviem užsienio valstybėmis – Europos Sąjungai priklausančia Lenkija ir su itin sudėtingą istorinį laikotarpį išgyvenančia Baltarusija. Dėl to Valstybės sienos apsaugos tarnyba Lazdijų rajonui yra itin svarbi.

Name

Informacija atnaujinta 2021-05-07 14:30