Lt
Pradžia

Lazdijų rajonas bendradarbiaujantis pasienio kraštas

Lazdijų rajonas bendradarbiaujantis pasienio kraštas

Lazdijų rajonui, pasienyje esančiai savivaldybei, ypatingas svarbus konstruktyvus ir geranoriškas bendradarbiavimas su mūsų valstybės sieną saugančiais pareigūnais. Rajono vadovų pastangos bendradarbiauti jaučiamos ir vertinamos tiek Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovų, tiek valstybės sieną saugojusių ir saugančių pareigūnų.

Pirmosiomis gegužės dienomis, kaip pozityvaus bendradarbiavimo patvirtinimas savivaldybės merei Ausmai Miškinienei buvo įteiktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado Rustamo Liubajevo apdovanojimas.

Šią savaitę merei įteiktas išskirtinis Pasieniečių klubo prezidento Vaclovo Zabarausko, Gen. Algimanto Songailos, Plk. Albino Žymančiaus apdovanojimas.  

Pasieniečių klubas įsteigtas 2003 m. kovo 6 d. Jo steigėjai – 52 valstybės sienos apsaugos veteranai, tebetarnaujantys pareigūnai, kiti entuziastai. Klubo pagrindinis tikslai – puoselėti valstybės sienos apsaugos, pasienio tarnybos istoriją ir tradicijas, dalyvauti plėtojant valstybės sienos apsaugą, kelti pasienio tarnybos ir pasieniečio autoritetą Lietuvos Respublikoje ir už jos ribų bei ugdyti jaunimo pilietiškumą ir socialinį savarankiškumą, skatinti jį papildyti pasienio tarnybos ar kitų teisėsaugos pareigūnų gretas.

„Siekti šių prasmingų tikslų, tikrai nėra lengva, tačiau bendromis pastangomis, drauge su pilietiškais, valstybės saugumu besirūpinančiais ir laisve besididžiuojančiais piliečiais tikrai galime prisidėti ir padėti šiuos pozityvius tikslus pasiekti“, – teigė merė Ausma Miškinienė nuoširdžiai dėkodama Pasieniečių klubo vadovams už dėmesingumą ir prasmingą veiklą.

Name

Informacija atnaujinta 2021-05-14 13:53