Lt
Pradžia

„Jaunystė. Judumas. Bendrystė.“ Jaunimo metams paminėti Lazdijų miesto parke pasodintas Stelmužės ąžuoliukas

„Jaunystė. Judumas. Bendrystė.“ Jaunimo metams paminėti Lazdijų miesto parke pasodintas Stelmužės...

Jaunimo metams paminėti Lazdijų mieste vyko pėsčiųjų žygis. Žygio metu parke pasodintas Stelmužės ąžuoliukas, simbolizuojantis jaunystę, tvirtumą ir atkaklumą.

Žygis startavo nuo Lazdijų viešosios bibliotekos. Susirinkęs jaunimas, savivaldybės merė Ausma Miškinienė, Švietimo, kultūros ir sporto vedėjas Dalius Mockevičius ir kiti svečiai pradėjo žygį link Lazdijų miesto parko, kuriame visi kartu pasodino jauną, iš Stelmužės ąžuolo gilės išaugintą, ąžuoliuką.

„Šis ąžuoliukas dar labai jaunas, trapus ir lengvai pažeidžiamas. Tačiau suaugęs jis virs tvirtu ir stipriu medžiu. Kaip ir Jūs – mūsų krašto jaunimas, esate tokie kaip šis medelis. Tikiu ir linkiu, kad augtumėte, tvirtėtumėte ir būtumėt tokie stiprūs gyvenime kaip šis Stelmužės ąžuolas ateityje“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Pasodinę miesto parke ąžuoliuką, pėsčiųjų žygio dalyviai tęsė žygį link Baltajo ežero. Eidami šnekučiavosi, bendravo, o pasiekę finišą – mėgavosi vieni kitų draugija, diskutavo įvairiomis temomis.

Informacija atnaujinta 2022-09-22 07:50