Lt
Pradžia

Dėl turgavietės mokesčio kompensavimo jau kreipėsi 18 mūsų rajono turgaus prekiautojų

Dėl turgavietės mokesčio kompensavimo jau kreipėsi 18 mūsų rajono turgaus prekiautojų

Naujausiais, šiandien Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktais duomenimis,   Lazdijų rajono turgaviečių prekiautojai mokesčių inspekcijai jau pateikė 18 paraiškų turgavietės mokesčio kompensacijai gauti. Šiuo metu 12 asmenų parama jau skirta. Iš viso jiems  paskirtų kompensacijų suma -  3600 eurų.

Primename, kad turgaviečių prekiautojai, kurie prekiauja ne maisto produktais ir atitinka LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, supaprastintos formos paraišką kompensacijai gauti dar gali suspėti pateikti iki rugsėjo 16 d. per Mano VMI. Smulkieji verslininkai gali gauti 300 eurų dydžio kompensaciją, nepriklausomai nuo to, kokią 2020 m. sumą už turgavietės vietos nuomą sumokėjo ar yra įsipareigoję sumokėti.

Turgavietės prekiautojui, kuris atitinka nustatytus kriterijus, tereikia prisijungti prie Mano VMI ir pateikti supaprastintos formos paraišką. Paraiškos pildyti nereikia - ji užpildyta VMI turimais duomenimis, todėl ją reikia tik atidžiai perskaityti ir paspausti patvirtinimo mygtuką. Pateikęs paraišką turgaus prekiautojas asmenine žinute per Mano VMI informuojamas apie tai, ar jo paraiška yra tenkinama. Jeigu paraiška netenkinama, informuojama, dėl kokių priežasčių. Pažymėtina, kad kilus klausimų, kaip pateikti paraišką, prekiautojams gali padėti mokesčių konsultantai: VMI trumpuoju telefonu 1882 arba iš anksto užsiregistravus ir atvykus į artimiausią VMI padalinį.

Atkreipiame dėmesį, kad pakeitus teisinį reglamentavimą turgavietės mokesčio kompensaciją gali gauti daugiau turgavietės prekiautojų, tai yra ir tie kriterijus atitinkantys smulkieji verslininkai, kurie prekiauja ne maisto produktais, įregistravę individualią veiklą pagal pažymą „Mažmeninė prekyba kioskuose ir prekyvietėse“ (EVRK 47.80).

Detalią informaciją apie turgavietės mokesčio kompensavimą galite rasti – https://www.vmi.lt/cms/turgaus-kompensacijos

Name

Informacija atnaujinta 2020-09-04 16:39