Lt
Pradžia

Birutės kaimo bendruomenė atliko svarbų darbą savo krašto žmonėms

Birutės kaimo bendruomenė atliko svarbų darbą savo krašto žmonėms

Birutės kaimo gyventojai  jau  turi aktyviam laisvalaikiui skirtą poilsio erdvę, kurioje įrengti treniruokliai, suoliukai ir žaidimų aikštelė patiems mažiausiems. Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės pirmininkaujama taryba ne tik palaiko bendruomenes ir džiaugiasi jų aktyvumu ir iniciatyvumu, bet ir prisideda prie bendruomenių projektų įgyvendinimo finansiškai.    

„Sveikinu Birutos kaimo gyventojus, sugebėjusius atliepti savo bendruomenės lūkesčius.  Džiaugiuosi, kad rajono bendruomenės pajuto savo galimybes – jos kaip niekada anksčiau  veikia aktyviai, išradingai ir drąsiai. Svarbiausia – bendruomenių žmonės žino, kad visuomet gali tikėtis savivaldybės darbuotojų konsultacijų, paramos ir palaikymo“ – sakė  savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Įgyvendinto projekto rezultatai iš tiesų džiugina – vietos gyventojai jau naudojasi lauko treniruokliais, suoleliais, spyruokline supyne. Nepamiršti ir patys mažausi Birutos kaimo gyventojai – vaikai. Jiems įrengta puiki lauko  žaidimų aikštelė. Sutvarkyta aktyvaus laisvalaikio erdve naudotis planuoja ne tik Birutos, bet ir Krosnėnų, Tautrimų kaimų gyventojai.

Lazdijų rajono  savivaldybės administracijos direktorės Ilonos Šaparauskienės įsakymu projekto įgyvendinimui buvo skirta 600 eurų suma. 4 595 eurus projekto įgyvendinimui skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Birutės bendruomenei vasario mėnesį pateikus  paraišką „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“  pagal priemonę 2020 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti.

Name

Informacija atnaujinta 2020-09-07 13:51