Lt
Pradžia

Turizmo projekto "Atrask Dzūkijos gamtą ir kultūrą" e-rinkodaros priemonių kūrimas

Turizmo projekto  „Atrask Dzūkijos gamtą ir kultūrą“ e-rinkodaros priemonių kūrimas

Projekto tikslas –pasitelkiant inovatyvius informacinių technologijų bei elektroninės rinkodaros sprendimus, sukurti e-rinkodaros priemones, užtikrinančias platesnę informacijos apie pietinio Dzūkijos krašto gamtos ir kultūros paveldo objektus sklaida tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalių tikslinėse rinkose.

Lazdijų rajono savivaldybe kartu su Druskininkų savivaldybe įgyvendino projektą „Atrask Dzūkijos gamtą ir kultūrą“. Projektas parengtas įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1-LVPA-K-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“. Projekto tikslas – didinti pietų Dzūkijos gamtos ir kultūros paveldo objektų lankomumą ir žinomumą e-rinkodaros priemonėmis.

Projekto metu sukurta bendra Druskininkų ir Lazdijų internetinė bei mobilioji aplikacija, kurioje integruota turistinio maršruto planavimo sistema, skirta keliaujantiems pėsčiomis, dviračiu ar automobiliu. Projekto metu sukurti trumpi reklaminiai filmukai, reprezentuojantys projekte dalyvaujančių savivaldybių lankytinus objektus, kurių pagalba vykdoma video reklama internete. Taip pat buvo vykdoma rinkodara internetiniuose portaluose bei socialiniuose tinkluose. Įgyvendinus visas projekto veiklas, buvo padidintas pietinio Dzūkijos regiono gamtos ir kultūros paveldo objektų lankomumas ir žinomumas.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Bendra projekto vertė – 276 739.20 € . Iš jų: ES lėšos – 235.228,32€, Lazdijų rajono savivaldybės lėšos  - 20.755,44 €, Druskininkų savivaldybės lėšos - 20.755,44 €.

Projekto vykdytojas – Druskininkų savivaldybės administracija

Projekto partneris – Lazdijų rajono savivaldybės administracija

Įgyvendinimo vieta – Druskininkų ir Lazdijų rajono savivaldybės

Projekto vykdymo pradžia – 2016-07-28

Projekto vykdymo pabaiga – 2020-07 mėn.

Informacija atnaujinta 2021-02-02 16:36