Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Savivaldybės vadovams pristatytas Mobilaus laiškininko projektas
2019-10-22

Vakar Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi AB „Lietuvos pašto“ atstovės Vaida Budrienė ir Deimantė Bareikienė. Susitikimo su savivaldybės vadovais metu buvo pristatytas Mobilaus laiškininko projektas, kuris, pasak AB „Lietuvos pašto“ atstovių, įgyvendintas jau dvylikoje savivaldybių. Įgyvendinus šį projektą rajono gyventojai galėtų nemokamai (mokėdami tik įprastą kainą už pašto paslaugas) išsikviesti paštininką į namus. Jis teiktų tas pačias paslaugas, kaip ir paštininkas stacionariame pašte: priimtų ir atvežtų siuntinius, laiškus ir t. t. Paštininkas atvyktų kitą dieną po jo iškvietimo telefonu.

 

„Išklausėme akcinės bendrovės „Lietuvos paštas“ atstovių pranešimą. Kol kas, bent jau manęs, planuojamos reformos ir ketinamas įgyvendinti mobilaus paštininko projektas nesužavėjo. Kiek girdžiu, jis kol kas kelia daug klausimų ir Lazdijų rajone dirbantiems paštininkams. Dėl to prašiau kuo aktyviau ir daugiau diskutuoti su jais ir pašto paslaugomis besinaudojančiais gyventojais. Paštas ir paštininkas mūsų krašte yra kur kas daugiau nei pastatas ir darbuotojas, tai gyvenviečių traukos centrai ir simboliai, kurie ypatingai svarbūs mūsų senjorams. O senjorai svarbūs mums. Dėl to, bet kokie sprendimai turi būti pagrįsti ir įvertinti ne vien per finansinę prizmę. Sutarėme, kad lapkričio mėn. planuojamą akcinės bendrovės „Lietuvos paštas“ reformą ir mobilaus laiškininko projektą pašto atstovės dar kartą pristatys seniūnams, seniūnaičiams ir bendruomenėms", – susitikime išgirstą informaciją pakomentavo merė Ausma Miškinienė.

Mobilaus laiškininko projektą Lazdijuose ketinama įgyvendinti nuo 2020 metų sausio 28 dienos. Ilgainiui stacionarūs paštai liktų tik Lazdijuose, Veisiejuose ir Seirijuose. Visame rajone gyventojus aptarnautų mobilūs, t. y. į namus atvykstantys paštininkai.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis