Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
EnglishLazdijų rajono savivaldybės administracija


Siūlo darbą Centralizuoto savivaldybės vidaus audito skyriaus vyriausiajam vidaus auditoriui (pareiginės algos koeficientas 6,76)

Veiklos sritis:

– vidaus audito atlikimas Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje, Lazdijų rajono savivaldybei pavaldžiuose ir (arba) jos valdymo sričiai priskirtuose viešuosiuose juridiniuose asmenyse

Reikalavimai:

– turėti ekonomikos, finansų, viešojo administravimo, arba teisės studijų krypties aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
– turėti ne mažesnę kaip vienerių metų darbo patirtį audito arba finansinės kontrolės, ekonomikos srityje;
– išmanyti vidaus auditą ir vidaus auditorių profesinės etikos principus ir normas, Biudžeto sandaros bei kitus su savivaldybės veikla susijusius įstatymus ir norminius teisės aktus.

Dokumentai teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS) iki 2020 m. kovo 12 d.

Gyventojus, kurie nori pakeisti savo namų asbestinę stogo dangą į aplinkai draugišką, Nacionalinė mokėjimo agentūra kviečia teikti paraiškas paramai gauti. Vienam paramos gavėjui galima paramos suma – iki 2000 Eur su PVM, kompensuojama iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų. Bendrai paramos gavėjams planuojama išskirstyti 3642082 Eur paramos.

Į Lazdijuose vykusį seminarą „Nualintų ir eroduojamų dirvožemių tvarumo palaikymas“ šiandien susirinko ūkininkai ne tik iš Lazdijų rajono, bet ir viso Alytaus regiono.

Tradicinėmis Užgavėnių dainomis, trankiais rateliais ir linksmais žaidimais, skambančiais Nepriklausomybės aikštėje, Lazdijų gyventojai vijo žiemą ir kvietė pavasarį. Kartu su gausiai susirinkusia miesto bendruomene, jaunimu, rateliuose sukosi ir rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, palinkėjusi visiems prisiminti senuosius lietuvių papročius – šią dieną linksmai švęsti, sočiai valgyti ir siausti iki panakčių.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13