Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2019 m. rugsėjo 4 d. nutarimu Nr. 914 priėmė Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. gruodžio 15 d. nutarimo Nr. 1458 ,,Dėl konkrečių valstybinė rinkliavos dydžių sąrašo ir valstybinės rinkliavos mokėjimo ir grąžinimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimą.

Kaip pavadinti atliekų surinkimo aikštelėse veikiančius daiktų mainų paviljonus? To paklausęs ir šių punktų pavadinimo parinkimo konkursą paskelbęs Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) sulaukė beveik šimto pasiūlymų.

Rugsėjo 20-22 d. „World Cleanup Day“ kviečia Jūsų komandą - įmonę, organizaciją, klubą, mokyklą ar tiesiog grupę draugų ar šeimos narių dalyvauti pasaulinėje „World Cleanup Day“ – Pasaulinėje aplinkos valymo dienoje.

Savaitgalį Lazdijų rajono savivaldybės atstovai lankėsi Baltarusijoje (Gardino mieste) ir Ukrainoje (Baranivka mieste).

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, reaguodamas į vyraujančias tendencijas, bei įvertinęs geriausią kitų šalių patirtį, sukūrė interaktyvią interneto svetainę jaunimui nuo keturiolikos metų – www.askritiskas.lt (turi ir mobilią versiją). Interneto svetainės turiniu siekiama tinkamai informuoti jauną žmogų, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas. Taip pat skatinti būti atviru bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės, o svarbiausia – sveikai ir įdomiai gyventi, pasitikėti savimi.

 1 ... 4 5 6 7 8 9