Lt
Pradžia

Susitikimas su knygų autoriumi Liudu Dapkumi

2023-09-21—2023-09-21
12.00
Lazdijų viešoji biblioteka
Susitikimas su knygų autoriumi  Liudu  Dapkumi

Susitikimas su redaktoriumi, apžvalgininku, kelionių vadovu, komunikacijos specialistu  – Liudu  Dapkumi ir knygų „Saulėgrąžų dievas“, „Žuvis, kuri supainiojo duris. Ir kitos 69 istorijos iš šešių žemynų“ autoriumi. 

Redaktorius, apžvalgininkas, kelionių vadovas, komunikacijos specialistas  – Liudas Dapkus gyvenime derina daugybę labai skirtingų veiklų, tačiau jo didžioji aistra visuomet buvo, kaip pats sako, juodų avių ganymas. Nuo geopolitinių konfliktų analizės ir reportažų iš karo zonų – iki pokalbių su įdomiais žmonėmis ir pasakojimų iš atokiausių planetos vietų.

Šio autoriaus profesinės patirties bagaže – žurnalistikos ir politikos mokslų studijos  įvairiose šalyse, vadovavimo redakcijoms dešimtmečiai,  todėl jo publicistikos temos ir geografija – stulbinama, o stilius – išskirtinis.   

Liudo kelyje – darbas tarptautinėse naujienų agentūrose, vadovavimas naujienų portalams ir žurnalams, kelionių dokumentikos ir TV pokalbių laidų kūryba. 

„Būtų net keblu išskirti, kas man yra įdomiausia, tačiau pirmajame interesų penketuke tikrai atsidurtų mokslas, geopolitika, literatūra, gyvoji gamta ir muzika“, – prisipažįsta autorius, aplankęs daugiau nei 70 valstybių ir teritorijų. Tarp ryškiausius įspūdžius palikusių ir daugybę minčių sukėlusių vietų – Čečėnija, Afganistanas, Libanas ir, žinoma, Ukraina, kurios studijoms pastaraisiais metais jis skyrė daugiausia dėmesio.

Prieš pusantrų metų skaitytojus nudžiuginęs kelionių publicistikos knyga „Žuvis, kuri supainiojo duris“, Liudas sugrįžta su įtempto veiksmo kūriniu „Saulėgrąžų dievas“.

Susitikimą finansuoja Lazdijų rajono savivaldybė pagal Medijų ir informacinio raštingumo kompetencijų ugdymo programą.

Informacija atnaujinta 2023-09-12 09:03