Lt
Pradžia

Lazdijuose susitikę Lietuvos-Lenkijos savivaldybių vadovai ir ekspertai: judumo problemas tikslinga spręsti kartu

Lazdijuose susitikę Lietuvos-Lenkijos savivaldybių vadovai ir ekspertai: judumo problemas...

Lazdijams vis daugiau dėmesio skiriant susisiekimo ir judumo problemoms spręsti, rajone vykdomas ir „Kurk Lietuvai“ projektas „Darnus judumas Lietuvos-Lenkijos pasienio zonoje“. Būtent šio projekto vadovė Birutė Karakaitė ir merė Ausma Miškinienė šiandien į diskusiją apie bendradarbiavimą ir judumo problemų sprendimo galimybes sukvietė Lietuvos ir Lenkijos pasienio savivaldybių vadovus bei ekspertus, tarp jų ir Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertą Gediminą Česonį. 

„Tema labai svarbi ir reikalaujanti pasienio savivaldybių bei pavėžėjimo paslaugas teikiančių įmonių  tarpusavio bendradarbiavimo. Gyventojai skundžiasi, kad nėra galimybės iš taško A nuvykti į tašką B, o verslininkai – kad niekas viešuoju transportu nesinaudoja, o dažni maršrutai yra nuostolingi. Tinkamus sprendimus surasti nėra lengva, bet tikiu, kad drąsiai išsakydami visas problemas ir susitelkę dirbdami pasieksime gerų rezultatų ir viešasis transportas bus patrauklesnis ne tik mūsų rajono, bet ir visų Lietuvos bei Lenkijos pasienyje įsikūrusių savivaldybių gyventojams“, – susitikime kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Diskusiją „Darnus judumas Lietuvos-Lenkijos pasienyje“ inicijavusi projekto „Kurk Lietuvai“ vadove Birutė Karakaitė pristatė esamą susisiekimo Lietuvos-Lenkijos pasienyje situaciją. Diskusijos metu aptartos bendradarbiavimo galimybės sprendžiant susisiekimo problemas rajonuose bei visoje periferinėje zonoje. 

Informacija atnaujinta 2020-07-30 20:02