Lt
Pradžia

Lazdijų rajone netrukus startuos visuomenės etapinė vakcinacija. Nuo gegužės 17 d. registruotis vakcinai bus galima elektroniniu būdu arba telefonu 1808.

Nuo pirmadienio Lazdijų rajono savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje, prasidės visuomenės etapinė vakcinacija. Kiekvieną savaitę skiepijimas bus atveriamas naujai amžiaus grupei. Prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai kviečiami skiepytis bet kuriuo metu.

Pradedant nuo pirmadienio, kiekvieną savaitę į vakcinacijos procesą bus įtraukiama nauja amžiaus grupė:

  • nuo gegužės 10 d. – 55–64 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 17 d. – 45–54 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 24 d. – 35–44 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 31 d. – 16–34 metų gyventojai.

(Planas gali keistis tuo atveju, jei vakcinų gamintojai pakeistų vakcinų pristatymo grafikus).

SVARBU! Gegužės 17 dieną bus paskelbta registracija per bendrą registravimosi sistemą vakcinacijai. Registruotis vakcinai nuo COVID-19 ligos gyventojai galės elektroniniu būdu, spustelėję savivaldybės svetainėje ir www.koronastop.lt būsiančias nuorodas.

Taip pat veiks vieningas skambučių centro numeris – Karštoji linija 1808, kuriuo paskambinus gyventojams bus atsakyta į klausimus apie vakcinavimo procesą, pagelbėta užregistruoti vakcinai, jei negalės patys užsiregistruoti elektroniniu būdu.

Vis dėlto, kur kas greitesnis kelias užsiregistruoti pačiam asmeniui internetu. Be to, gyventojai galės ne tik patys užsiregistruoti, bet ir užregistruoti kitą asmenį!

Šiuo metu Lazdijų rajono savivaldybėje registruotis vakcinai nuo COVID-19 galite paskambinę telefonu 8 318 41200.

Primename, kad pirmadienis (gegužės 10 d.) yra paskelbtas Vaxzevria vakcinos diena! Asmenys, kuriems yra 55 ir vyresni Lazdijų rajono savivaldybės gyventojai, dar gali suspėti užsiregistruoti. Taip pat laukiami senjorai, lėtinėmis ligomis sergantys rajono gyventojai, pareigūnai ir kiti prioritetinėms grupėms priklausantys asmenys. Išsamiau apie tai skaitykite čia https://www.lazdijai.lt/gyventojams/naujienos/7/kvieciami-skiepytis-vyresni-nei-55-metu-amziaus-rajono-gyventojai:831

Name

Informacija atnaujinta 2021-05-08 20:07