Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

Liepos 16-osios vidurdienį, po Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės atlaidų, Seirijų miestelio gyventojai susirinko prie bažnyčios, kur buvo atidengtos ir pašventintos atminimo lentos, skirtos 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų Seirijų valsčiaus savanoriams ir Vyties kryžiaus kavalieriams.

Liepos 14 dieną Šeštokų seniūnijos bendruomenes sukvietė šventė „Pabūkime kartu“. Šeštokų seniūnijoje yra devynios bendruomenės. Visi susirinkusieji galėjo susipažinti, pabendrauti su visų draugijų nariais ir miestelio gyventojais.

Rajono savivaldybėje apsilankę „Lietuvių namų“ Seinuose direktorė Onutė Nevulienė ir šių namų Kultūros skyriaus vadovė Dalia Astrauskienė padėkojo rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui už jo pastangas remiant lietuvybės puoselėjimą ir lietuvių kultūros tradicijų išsaugojimą Lenkijos krašte, Seinuose.

 Praėjusį savaitgalį – liepos 14 dieną Lazdijų miesto parke šurmuliavo šventiškai nusiteikę abiturientai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai – buvo įteikiami Brandos atestatai.

 

Liepos 11 dieną Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje buvo pristatyta Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos Varėnos rinktinės pirmojo metų pusmečio darbų ataskaita.

 1 2 3  
.