Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra apleistų, nenaudojamų, neprižiūrimų, apgriuvusių pastatų ir statinių. Tokie statiniai menkina kraštovaizdį, dažnai kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei. Siekdama išspręsti statinių, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi, nugriovimo ir sutvarkymo klausimus, Lazdijų rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių,  pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo savivaldybės nuosavybėn.

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi Rytų Europos aisštoko vadovas Udo Reichenecker  ir Lietuvos aisštoko rinktinės treneris Žilvinas Eidukaitis.  Svečiai atvyko su puikia žinia. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aisštoko komanda yra pakviesta į Europos čempionų lygą. Merui Artūrui Margeliui  svečiai pristatė Čempionų lygos renginį ir kvietė palaikyti Lazdijų komandą.

Jau aštuntus metus iš eilės vyksiantis ir lazdijiečiams gerai pažįstamas Lietuvos automobilių ralio čempionatas „Rally classic“ 2018 vėl sugrįžta į Lazdijus. Antradienį Lazdijų rajono savivaldybėje įvyko mero Artūro Margelio ir ralį organizuojančio autoklubo AJAGS vadovo Jono Balčiūno susitikimas. Jo metu aptartos čempionato detalės: organizaciniai klausimai, bendradarbiavimas, parama.

Seimas 2018 metus yra paskelbęs Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio ginkluotųjų pajėgų vado Adolfo Ramanausko-Vanago metais, šiemet minimos 100-osios jo gimimo metinės. Siekiant pagerbti šią asmenybę vykdomos iniciatyvos, organizuojami renginiai, minėjimai, tarp jų yra kuriamas ir dokumentinis filmas „Mokytojas. Adolfas Ramanauskas-Vanagas“. Filmo režisierius, visuomeninės organizacijos Teatro Bendrija „Apartė“ vadovas Arvydas Kinderis lankėsi Lazdijuose ir susitiko su savivaldybės meru Artūru Margeliu. Susitikimo metu aptartos filmo kūrimo bei filmavimo Lazdijuose perspektyvos ir galimybė bendradarbiauti, siekiant kartu įamžinti Adolfo Ramanausko-Vanago iškiliausias gyvenimo akimirkas.

Liepos 16 d. į „Vitų oazės“ sodybą sugūžėjo per 40 jaunuolių iš Lazdijų, Varėnos rajonų bei Seinų ir Kruklanki valsčių (Lenkijos Respublika). Čia vyksta jaunųjų ugniagesių vasaros stovykla „Apie savanorystę“. Tai  vykdomo projekto, kurį įgyvendina Lazdijų rajono savivaldybė ir partneriai, dalis.  Jaunuosius ugniagesius pasveikinti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 1 2 3 4 5 6 7  
.