Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Vasario mėnesio  15-18 dienomis Šveicarijoje, Wichtrach mieste, vyko Europos jaunių aištoko – Bavariškojo akmenslydžio - čempionatas. Lietuvai tradiciškai šio sporto varžybose atstovavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinių komanda, treniruojama mokytojo Žilvino Eidukaičio. Lazdijiečiai šiais metais startavo U-19 amžiaus grupėje. Jiems tai buvo pirmasis pasirodymas vyresniųjų sportininkų grupėje. Nors patirties žaidžiant tarptautinio lygio varžybose dar labai mažai, vaikinai savo rezultatais nenuvylė.

Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus jau dešimtą kartą kviečia rašyti Nacionalinį diktantą. Šiemet Nacionalinis diktantas vyks vasario 24 dieną, penktadienį, 10 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją. Diktantą bus galima rašyti bibliotekose, mokyklose, savivaldybių salėse, įmonėse, įstaigose, užsienio lietuvių bendruomenėse.  

Mažėjant sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis atvejų, nuo 2017 m. vasario 23 d. Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje  skelbiama gripo ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pabaiga. Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Klėjus pasirašė įsakymą dėl gripo epidemijos atšaukimo Lazdijų rajono savivaldybėje. 

2017 m. vasario 21 d. Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Gintautas Salatka susitiko su visuomeninės organizacijos Šv. Jokūbo kelio draugijos atstovais žygeiviais Mariumi Minkevičiumi ir Gintautu Dabašinsku. Susitikime taip pat dalyvavo Ekonomikos skyriaus vedėja Jolita Galvanauskienė ir specialistė turizmui Vaiva Čepononienė, Architektūros ir aplinkosaugos skyriaus vyr. specialistas Mantas Sabaliauskas, Lazdijų turizmo informacinio centro laikinai einantis direktoriaus pareigas Žydrūnas Vasiliauskas ir Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė.

Tapo tradicija, jog vienu iš svarbiausių Valstybės atkūrimo dienos - Vasario 16-osios - šventinių renginių Lazdijuose yra tarptautinės ristūnų žirgų lenktynės LAZDIJAI 2017.  Šiemet į modernų Lazdijų hipodromą atvyko beveik pusšimtis gražuolių žirgų ir vadeliotojų iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos. Neatsitiktinai šią dieną  su didžiausiu užsidegimu ir azartu tarp lenktynių dalyvių ir žiūrovų plazdėjo lietuviškumo dvasia. Visi lenktynėse bėgę žirgai ir vadeliotojai bei žiūrovai dalyvavo akcijoje “Nešk, žirgeli, Lietuvos trispalvę!” ir buvo paženklinti Lietuvos trispalve. Ši unikali akcija užregistruota Lietuvos Respublikos rezidentūros tinklapyje. Tai atsiliepimas į Prezidentės kvietimą Vasario 16-ąją švęsti linksmai ir išradingai.

 1 2 3 4  
.