Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS VYKDYS GYVENSENOS TYRIMĄ
2018-03-20

Šių metų kovo–gegužės mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomi suaugusiųjų gyvensenos tyrimai. Bus apklausiami kiekvienos savivaldybės atsitiktiniu būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai. Šiems tyrimams metodiškai vadovauja Higienos institutas, o juos organizuos ir vykdys savivaldybės teritoriją aptarnaujantys visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Lazdijų rajono savivaldybėje apkausą vykdys Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai. Jūsų bus prašoma užpildyti anketą. Siekiant, kad gyventojai jaustųsi saugiai, apklausėjai respondentams pateiks visuomenės sveikatos biuro specialisto pažymėjimą.

Labai tikimės, kad aktyviai dalyvausite tyrime. Atvirai atsakę į anketoje pateiktus klausimus, suteiksite vertingos informacijos apie suaugusių asmenų gyvenseną ir su ja susijusius veiksnius. Apibendrinta informacija bus panaudota planuojant piemones, padedančias saugoti ir stiprinti mūsų visų sveikatą. Apklausa anoniminė, duomenys bus panaudoti tik apibendrinti kartu su kitų tyrimo dalyvių atsakymais.

                                                        Lazdijų rajono savivaldybės administracija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis