Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Tykocin meras Mariusz Dudziński: „Daug gerų žodžių apie Jus girdėjome“
2019-08-09

Vakar Tykocin savivaldybėje, mero Mariusz Dudziński kvietimu, lankėsi Lazdijų rajono savivaldybės merė A. Miškinienė ir jos patarėja S. Dumbliauskienė. Vizito tikslas – aptarti bendradarbiavimo galimybes projektų įgyvendinimo srityse.

 

Susitikimą iniciavę Tykocin savivaldybės vadovai teigė, kad pastaruoju metu daug gerų žodžių girdi apie Lazdijų rajono vadovus. Jų teigimu, merės suburta komanda yra viena veržliausių ir profesionaliausių. Kalbant apie investicijų sritį, patarėjos Sonatos Dumbliauskienės, kuruojančios investicijų sritį, kompetencija ir pasiekti rezultatai maloniai stebina visus. Dėl to, iki šiol jokių bendrų projektų Lenkijos – Lietuvos bendradarbiavimo kontekste neturėję kaimynai partneriais norėtų matyti būtent Lazdijų rajono savivaldybę.

„Šiuo metu rengiame keletą naujų projektų, kuriuose būtinas dvišalis bendradarbiavimas. Naujų partnerių bendradarbiavimui rengiant projektus neieškojome. Vis dėl to sulaukę kvietimo iš Tykocin savivaldybės mero, nusprendėme apsilankyti ir išgirsti jų siūlymus. Idėjos buvo labai konkrečios, tad susitikimo metu nutarta bendradarbiauti ir rengti dar du naujus projektus. Vieną – verslumo skatinimo, kitą – turizmo srityje“, – apie susitikimą su Tykocin savivaldybės vadovais kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Susitikimo metu aplankytos ir Tykocin savivaldybės vietos, kuriose, įgyvendinus projektus, būtų matomi rezultatai.

Projektai bus parengti ir pateikti iki rugsėjo 30 d. pagal INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą. Jei projektams bus pritarta, ES lėšų dalis sudarys ne mažiau kaip 85 proc.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis