Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Startuoja labai laukta jaunimo užimtumo didinimo programa
2020-06-05

Palankios sąlygas kokybiškam jaunų asmenų užimtumui didinti vasaros atostogų metu jau Lazdijuose. Iš savivaldybės biudžeto tam skirta 25 tūkst. eurų, o programa siekiama didinti 14-29 metų moksleivių ir studentų užimtumą vasaros laikotarpiu, skatinti ir didinti pagalbą įsidarbinti jauniems žmonėms, lavinti jauno žmogaus profesines ir socialines kompetencijas, suteikiant žinių ir gebėjimų, padedančių įsitraukti į darbo rinką.

 

„Tęsiu jaunimui duotą pažadą. Programai jau skirtos lėšos, o ji naudinga bus ne tik mūsų karšto jaunimui, bet ir čia įsikūrusiems darbdaviams. Naudą pajus tiek papildomų darbo rankų stokojantys verslininkai, tiek užsidirbti norintys mokiniai ir jaunuoliai. Labai džiaugiuosi šia programa ir esu įsitikinusi, kad kitais metais tęsime šią tradiciją“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Įgyvendinant šią programą, darbdaviams bus skirta 100 proc. subsidija darbo užmokesčiui, įskaitant privalomus mokėti mokesčius. Prioritetas teikiamas šiems laikino pobūdžio darbams: vasaros vaikų ir jaunimo stovyklose; pirminės ir antrinės sveikatos priežiūros įstaigose; vietos bendruomenės socialinės infrastruktūros tvarkymo laikino pobūdžio paslaugos; socialinių paslaugų įstaigose; verslo įmonėse; aplinkos tvarkymo ir kiti darbai seniūnijose; nevyriausybinėse organizacijose ir bendruomenėse teikiamos projektų administravimo ir viešųjų paslaugų teikimo paslaugos; archyvinių dokumentų ir kitų dokumentų tvarkymo paslaugos valstybines funkcijas vykdančiose įstaigose.

Jaunuoliai norėdami įsidarbinti turi užpildyti ir pateikti registracijos anketas, o darbdaviai norėdami įdarbinti jaunuolius pagal šią programą turi pateikti užpildytas paraiškas. Dokumentus reikia atsiųsti iki birželio 12 dienos el. paštu info@lazdijai.lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Jaunimo reikalų  koordinatorę Astą Grėbliūnienė tel. Nr. 861969463, el. paštu asta.grebliuniene@lazdijai.lt.

Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programos vykdymo tvarkos aprašas.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis