Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Skelbiami Vaikų vasaros poilsio, Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos bei Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programų konkursai
2017-04-07

 

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius skelbia Vaikų vasaros poilsio, Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos bei Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programų konkursus.

Paraiškos teikiamos iki 2017 m. gegužės 2 d. 12 val. Paraiškos pateikiamos su nuoroda „Vaikų vasaros poilsio programų konkursui“, „Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programų konkursui“ ar „Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programų konkursui“ užklijuotuose ir įstaigos antspaudu užantspauduotuose vokuose Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriui (Vilniaus g. 1, Lazdijai, 421 kabinetas). Po termino pateiktos paraiškos nebus priimamos. Paraiškos pildomos vadovaujantis programų rėmimo tvarkos aprašais (žiūrėti dokumentai).

Daugiau informacijos apie konkursą suteiks Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius vyr. specialistė Auksė Stirbienė tel. nr. 8 318 66143, el. paštu aukse.stirbiene@lazdijai.lt.

Dokumentai:

Vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkurso organizavimo Lazdijų rajono savivaldybėje tvarkos aprašas.

Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programų rėmimo Lazdijų rajono savivaldybėje tvarkos aprašas.

Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programų rėmimo Lazdijų rajono savivaldybėje tvarkos aprašas.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis