Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Rugsėjo 16 – 22 dienomis Europos judumo savaitė
2017-08-04

 

Tvarų judumą mieste skatinanti kampanija suteikia puikią progą atskleisti, su kokiais iššūkiais susiduria miestai, ragina žmones keisti savo įpročius ir siekti pažangos tvaresnės transporto strategijos link. Vietos valdžios institucijos yra raginamos organizuoti šviečiamuosius renginius apie aplinkai draugiškų transportų priemonių naudojimą savo mieste, supažindinti žmones su esama situacija.

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsejo 16 – 22 dienomis. Šia kampanija raginamos Europos šalių vietos valdžios institucijos inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą. Pakviesti žmonės išbandyti transporto alterntyvas, galinčias pakeisti automobilį. 2017 metų europos judumo savaitės tema – „Dalindamasis pasieksi daugiau“.

Tai puikus metas suinteresuotiesiems vietos subjektams susiburti ir aptarti skirtingus judumo ir oro kokybės aspektus. Drauge ieškoti sprendimų, kaip būtų galima sumažinti automobilių naudojimą miestuose, aptarti emisijos mažinimo galimybes bei naujų technologijų plėtrą.

Europos judumo savaitė suteikia žmonėms galimybę apsvarstyti, kam išties skirtos mūsų miestų gatvės, ir aptarti būdus, kaip būtų galima spręsti oro ir triukšmo taršos problemas, eismo įvykių gausos ir sveikatos problemas.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis