Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pristatytos knygos apie laimingo gyvenimo būdą
2017-08-09

 Rugpjūčio 9 d. Lazdijų viešojoje bibliotekoje buvo pristatytos dvi naujos knygos – J. Jurkevičienės „Stilingi egoistai“ ir P. Jurkevičiaus „Dėl skonio ginčijamasi“. Pristatomų knygų autorius ir visus renginio dalyvius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti administracijos direktoriaus pareigas, Justina Greblikaitė.

Iš Druskininkų kilusi žurnalistė bei rašytoja Jurga Jurkevičienė savo knygoje „Stilingi egoistai“ pasakoja, ką apie vyrus ir madą galime sužinoti iš stilingiausių italų. Knygos puslapiuose aptariamos ne tik itališkos mados, bet ir italų laimės paslaptys. Ši knyga gali tapti laimingo gyvenimo būdo vadovėliu.

Žurnalistas, gastronomijos ekspertas bei originalių knygų autorius Paulius Jurkevičius savo knygoje,,Dėl skonio ginčijamasi“ atskleidžia gastronominio tobulėjimo paslaptis, jas papildo įdomiais faktais, netikėtomis istorijomis bei subtiliu humoru. „Tai knyga apie valgymą, tačiau joje nėra nei receptų, nei dietų“, - sako knygos autorius.

Po renginio norintys galėjo įsigyti knygas su autorių autografais.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis