Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kviečiame susipažinti su socialinių paslaugų planu ir teikti siūlymus
2020-04-05

Socialinės paramos ir sveikatos skyrius parengė Lazdijų rajono savivaldybės 2020 metų socialinių paslaugų plano projektą ir kviečia gyventojus bei socialinius partnerius teikti pastabas bei pasiūlymus dėl socialinių paslaugų plano tobulinimo, socialinių paslaugų kokybės gerinimo ir trūkstamų socialinių paslaugų rajone teikimo.

 

Socialinės paslaugos – tai paslaugos, kuriomis suteikiama pagalba asmeniui (šeimai), dėl amžiaus, neįgalumo, socialinių problemų iš dalies ar visiškai neturinčiam, neįgijusiam arba praradusiam gebėjimus ar galimybes savarankiškai rūpintis asmeniniu (šeimos) gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime.

Socialinių paslaugų tikslas – sudaryti sąlygas asmeniui (šeimai) ugdyti ar stiprinti gebėjimus ir galimybes spręsti savo socialines problemas, palaikyti socialinius ryšius su visuomene, taip pat padėti įveikti socialinę atskirtį. Socialinės paslaugos teikiamos siekiant užkirsti kelią asmens, šeimos, bendruomenės socialinėms problemoms kilti, taip pat visuomenės saugumui užtikrinti.

Socialines paslaugas teikiamos įvairioms žmonių socialinėms grupėms. Todėl laukiame jūsų pastabų ir pasiūlymų el. paštu rima.sukiene@lazdijai.lt iki 2020 m. balandžio 10 dienos.

Lazdijų rajono savivaldybės 2020 metų socialinių paslaugų plano projektas

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis