Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
A. Miškinienė: „Jau anksčiau esame priėmę reikalingus sprendimus, tad įpareigojimą savivaldybėms paskirtose patalpose apgyvendinti visus grįžtančius kraštiečius tikimės įgyvendinti sklandžiai“
2020-03-24

Iki šiol savivaldybės saviizoliacijai skirtose patalpose buvo apgyvendinami lietuviai, sugrįžę iš užsienio, kurie neturėjo galimybės saviizoliuotis savo namuose ar kitose gyvenimui tinkamose patalpose. Nuo šiandien įsigaliojo sprendimas iš užsienio grįžusius lietuvius izoliuoti savivaldybių paskirtose patalpose, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą šalyje.

 

„Mūsų požiūris atsakingas. Šios pandemijos akivaizdoje priėmėme ir toliau priimsime visus reikalingus sprendimus, kad mūsų krašto žmonės galėtų jaustis saugūs, o rizika susirgti koronavirusu būtų sumažinta iki minimalios. Įpareigojimas savivaldybės saviizoliacijai paskirtuose būstuose apgyvendinti ne tik tuos, kurie neturi vietos saviizoliuotis patys, o visus grįžtančiuosius kraštiečius nėra lengvai įgyvendinamas, tačiau priimti savalaikiai sprendimai padės susidoroti ir su šiuo iššūkiu. Lazdijų krašte nėra viešbučių su kurių savininkais susitarus galėtumėme lengvai apgyvendinti dešimtis žmonių, tačiau bendraujame su daugybe apgyvendinimo paslaugas teikiančių verslininkų. Didžiulė pažanga šioje srityje – Švietimo ir mokslo ministerijos teigiamas atsakymas į mano prašymą leisti dalį Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje esančių apgyvendinimui skirtų patalpų naudoti gyventojų saviizoliacijai“, – apie savalaikius sprendimus kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Primename, kad siekiant sumažinti riziką užsikrėsti koronavirusu Lazdijuose savivaldybės lėšomis dezinfekuotos daugiabučių namų laiptinės. Esant poreikiui ir situacijai toliau išliekant grėsmingai, daugiabučių laiptinės bus dezinfekuojamos pakartotinai. Kaimyninėms savivaldybėms informuojant apie apsauginių priemonių trūkumą, mūsų rajone grėsmės, kad jų gali pritrūkti kol kas nėra. Savivaldybės vadovai bei atsakingi specialistai aktyviai dirba tam, kad apsaugos priemonių Lazdijų rajono įstaigoms nepritruktų. Nors gyventojai pamažu tampa vis labiau atsakingi, jaunimas vis dar mėgsta būriuotis viešose erdvėse, tad buvo priimtas sprendimas karantino laikotarpiu uždaryti VšĮ „Lazdijų sporto centro“ ir ugdymo įstaigų lauke esančios sporto erdvės.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis