Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis: „Palaikau Jūsų iniciatyvas“
2019-07-15

 

Penktadienį Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir merės patarėja Sonata Dumbliauskienė susitiko su Socialinės apsaugos ir darbo ministru L. Kukuraičiu aptarti dalyvavimo projekte, skirtame užimtumo didinimo programoms, užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims. Susitikime taip pat kalbėta apie smurto, savižudybių, priklausomybių, prekybos žmonėmis prevenciją, socialinių paslaugų srities darbuotojų darbo užmokesčio didinimą ir darbo sąlygų gerinimą, socialinio būsto poreikį Lazdijų rajone bei neįgaliems vaikams skirtų būstų pritaikymą.

 „Mums šis susitikimas labai svarbus, nes manome, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerija yra ta vieta, nuo kurios reikėtų pradėti spręsti daugelį įsisenėjusių problemų. Esame pasirengę daryti viską, kad Lazdijų žmonės gautų visas, jiems būtinas ir reikalingas, socialines paslaugas“ – susitikime kalbėjo A. Miškinienė

L. Kukuraitis atkreipė dėmesį, kad bandomasis projektas, skirtas sudaryti sąlygas sėkmingesnei integracijai į darbo rinką jau pradėtas ir savivaldybės, išreiškusios norą jame dalyvauti, jau vykdo konkrečius veiksmus, tačiau matydamas Lazdijų rajono savivaldybės norą jame dalyvauti svarstys galimybę šią savivaldybę įtraukti į projektą.

„Ačiū Jums už iniciatyvą ir problemų įvardijimą. Smagu matyti savivaldybių vadovus, kurie suinteresuoti savo krašto gerove. Aš savo ruožtu palaikau Jūsų iniciatyvas ir stengsiuosi padėti jas įgyvendinti,“ – kalbėjo Socialinės apsaugos ir darbo ministras. Susitikimo pabaigoje buvo nuspręsta kitą kartą susitikti Lazdijuose. Preliminari Socialinės apsaugos ir darbo ministro apsilankymo Lazdijuose data – rugpjūčio 22 diena.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis