Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų kultūros centre – tradiciniai Mero pusryčiai
2019-05-16

Trečiadienį penktąjį kartą šiais mokslo metais į tradicinius Mero pusryčius buvo pakviesti patys geriausi, šauniausi Lazdijų rajono savivaldybės moksleiviai. Tai pirmieji Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės pusryčiai su moksleiviais ir jų mokytojais.

Merė A. Miškinienė pasveikino dalyvius ir džiaugėsi moksleivių pasiekimais, kurie garsina Lazdijų kraštą. Ji pabrėžė, kad savivaldybės administracijos vadovai daug dėmesio skirs mokinių švietimui ir lavinimui, skatins siekti dar geresnių pasiekimų varžybose ir konkursuose.

Į Mero pusryčius atvyko akademinių, sportinių bei meninių konkursų ir olimpiadų nugalėtojai ir jų mokytojai iš Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos, Veisiejų Sigito Gedos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio ir Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijų, Lazdijų meno mokyklos, Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus ir Lazdijų sporto centro. 

Atminimo dovanėlės buvo įteiktos matematikos, technologijų ir dailės olimpiadų nugalėtojams ir prizininkams, Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso, Lietuvos nacionalinio diktanto laimėtojams, jauniesiems pianistams, akordeonistams, vaikų ir jaunimo dainavimo konkurso festivalio „Mes – tai muzika“ laureatams, krepšininkams, aerobinės gimnastikos, Lietuvos jaunių klasikinės jėgos trikovės,  jaunučių klasikinės štangos spaudimo čempionato 1-ųjų vietų laimėtojams, Lietuvos jaunių pritūpimų su štanga ir spaudimo rungtyse rekordus pagerinusiam sportininkui, nugalėtojus ruošusiems mokytojams ir treneriams. Iš viso tradiciniuose pusryčiuose dalyvavo 64 mokiniai ir 20 jų mokytojų. 

Muzikinius kūrinius susirinkusiems atliko Lazdijų meno mokyklos jaunučių ansamblis, vadovaujamas mokytojos Eglės Malinauskienės, Veisiejų skyriaus instrumentinė grupė, vadovaujama Irinos Gudebskienės, Lazdijų meno mokyklos atlikėjos Gretos Labenskaitė ir Agnė Židžiūnaitė (mokytoja Diana Tulabienė), kurioms pritarė elektro-akustinis ansamblis, vadovaujamas mokytojo Lino Bankausko.

Lazdijų r. sav. inf. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis