Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Padėkota už atsakingą ir nuoširdų darbą
2019-04-12

Balandžio 12 d. Lazdijų rajono savivaldybėje skambėjo nuoširdūs padėkos žodžiai. Daugybės žmonių ištarti „Ačiū“ buvo skirti ilgamečiui Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui, mero pavaduotojui Valdui Petrui Mikelioniui, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriui Gintautui Salatkai, direktoriaus pavaduotojui Jonui Stankevičiui, Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjui Jonui Gudžiauskui ir mero padėjėjui Tomui Savukui.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, seniūnai ir kiti darbuotojai dėkojo savivaldybės ir savivaldybės administracijos vadovams už nuoširdų bendravimą, kartu pasiektus rezultatus, savitarpio supratimą, kartais reiklų ar griežtą žodį, tačiau visada vedantį bendro tikslo – gražesnio, saugesnio, modernesnio ir laimingesnio gyvenimo Lazdijų krašte – link. Kaip padėkos ženklas, vadovams buvo padovanoti jauni medeliai, kurie simbolizuoja augimą, jėgą ir stabilumą.

Į Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdžių salę atvyko ir visų Lazdijų rajono savivaldybės  bendro ugdymo mokyklų direktoriai, Lazdijų švietimo centro, Lazdijų meno mokyklos, Lazdijų sporto centro direktoriai, kultūros įstaigų vadovai - VšĮ Lazdijų kultūros centro, Lazdijų krašto muziejaus, Lazdijų viešosios bibliotekos direktoriai bei svečiai: Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Marius Varnelis, Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rimantas Bokmota, Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas Vidmantas Kondrackis, Lietuvos kariuomenės KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas plk.ltn. Arnas Mikaila ir Lietuvos šaulių sąjungos Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas ats. kpt. Skirmantas Valatkevičius. Kiekvienas atvykęs svečias turėjo už ką padėkoti savivaldybės  ir savivaldybės administracijos vadovams: už pagalbą, iniciatyvas, palaikymą, skirtą finansavimą, nesuskaičiuojamą skirtą laiką ne tik darbo, bet ir poilsio metu, išsakytus nuoširdžius palaikymo žodžius, ugdomą tautiškumą ir pilietiškumą, meilę savo gimtajam kraštui ir paliktą ryškų pėdsaką Lazdijų krašto istorijoje.

Mero potvarkiu sudarytos darbo grupės laisvės kovoms įamžinti vadovas Vytuolis Valūnas padėkojo Artūrui Margeliui ir Gintautui Salatkai už bendrą darbą ir nuo darbo grupės narių padovanojo jiems Lietuvos valstybės istorines vėliavas.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis