Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų ir Varėnos rajono ugniagesiai bendradarbiaudami su Seinų ir Krukliankų valsčiais įgyvendins bendrą projektą
2017-03-14

Šių metų vasario mėnesį startavo projektas „Jungtiniai veiksmai priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo paslaugų kokybei gerinti“. Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įgyvendina šį projektą kartu su partneriais -Varėnos rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnyba bei Seinų ir Krukliankų  (Lenkija) valsčiais. Projekto vadovas Marius Varnelis teigia, kad visų projekto partnerių darbuotojų darbo sąlygos pagerės jau netolimoje ateityje.

„Įgyvendindami šį projektą įsigysime 3 gaisrinius automobilius su gelbėjimo įranga, pastatysime du naujus pastatus Lazdijų rajone Aštriosios Kirsnos ugniagesių komandai ir Varėnos rajone  Marcinkonių ugniagesių komandai, organizuosime bendrus mokymus „Keitimasis gerąja patirtimi apie savanorystę“, „Jungtinis reagavimas į ekstremalias situacijas pasienio teritorijoje“, „Pažangus gaisrų gesinimo įrangos naudojimas ir vairavimo įgūdžių nepalankiose gamtinėse sąlygose stiprinimas“, „Jungtinis reagavimas į didelės kultūrinės vertės turto gelbėjimą“ bei „Jaunimo vasaros stovykla savanorystei skatinti“, kuriuose dalyvaus per tris šimtus Lietuvos ir Lenkijos ugniagesių“, - sakė M Varnelis.

Projekto partnerių darbas įgauna vis didesnį pagreitį – organizuojami susitikimai, suformuotos komandos, paskirstytos užduotys. „Tik atsakingas ir glaudus bendradarbiavimas, komandinis darbas leis pasiekti projekto tikslus ir sėkmingai jį įgyvendinti“, - teigė M. Varnelis.

Projektas „Jungtiniai veiksmai priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo paslaugų kokybei gerinti“ vykdomas pagal programą „Interreg V-A Lietuva – Lenkija“ iš Europos regioninio plėtros fondo lėšų. Jo įgyvendinimo laikotarpis - 21 mėnesis, biudžetas – 999 442,16 Eur., 85 proc. (849525,81 Eur) projekto vertės – ES parama.

Lazdijų r. sav. ir SPT informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis