Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Svečias iš Lenkijos pasiūlė bendradarbiavimo galimybes
2018-09-11

Antradienį  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas susitiko su svečiais Zenonu Gramacku ir Jan Moder, kuris atvyko iš Vielen (Wielen, Lenkija) savivaldybės. Susitikimo metu buvo aptartos Lazdijų rajono savivaldybės ir Vielen savivaldybės bendradarbiavimo galimybės švietimo, kultūros ir sporto srityse.

 Z. Gramackas yra tarptautinės kategorijos  stalo teniso teisėjas, Lietuvos nusipelnęs kūno kultūros ir sporto darbuotojas, žinomas šalyje ir užsienyje sporto kolekcininkas.  Svečias iš Lenkijos J. Moder gyvena Vielen mieste, kuris įsikūręs šalia Poznanės. J. Moder yra vienas iš savivaldybės, turinčios 12 tūkstančių gyventojų, bendruomenės lyderių.  Jis taip pat yra tarptautinės kategorijos stalo teniso teisėjas bei sporto kolekcininkas.  Susitikimo metu svečias pasidalijo mintimis, jog nori savo savivaldybės  bendruomenei nuveikti naudingų darbų ir bendriems projektams ieško savivaldybės partnerės Lietuvoje su panašaus dydžio  gyventojų skaičiumi.  

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pritarė bendradarbiavimo iniciatyvai. Susitikimo metu buvo nuspręsta apsikeisti delegacijomis, kurių viešnagės metu būtų numatytos bendradarbiavimo kryptys, apimančios švietimo, kultūros ir sporto sritis, bendrus renginius bei projektus. Svečiai jau apsilankė  Lazdijų sporto centre, Meno mokykloje bei Lazdijų hipodrome ir dėl ateities planų pabendravo su šių įstaigų vadovais bei darbuotojais.   

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis