Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Mero pusryčiuose mokiniams linkėta įsimintinos vasaros
2018-06-07

Birželio 6 d. savivaldybės posėdžių salėje vyko tradiciniai mero pusryčiai, kuriuose buvo pagerbti šių mokslo metų balandžio-gegužės mėnesių įvairių tarptautinių, šalies konkursų ir olimpiadų, rajoninių turų prizinių vietų nugalėtojai ir juos paruošę mokytojai.

 

Renginio dalyvius  sveikino Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjas Jonas Guždiauskas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. Jie mokiniams linkėjo gražios, pilnos įspūdžių vasaros, o  į mokyklą sugrįžti pailsėjusiems, paūgėjusiems ir pasiruošusiems naujoms žinioms ir  nuotykiams.  

50 moksleivių bei 20 mokytojų  sveikino ir apdovanojo Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjas Jonas Gudžiauskas bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.  Muzikinę dovaną renginio dalyviams padovanojo Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus fortepijono klasės mokinė Ema Bakanovaitė (mok. Rūta Marcinonienė).

Po apdovanojimų visi moksleiviai tradiciškai buvo kviečiami puodeliui arbatos bei pabendravimui apie pasiektus rezultatus, planus vasarai bei siekius naujiems mokslo metams.

 

Lazdijų r. sav. inf. 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis