Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Mikniškių kaimo bendruomenė dėkojo merui už paramą
2018-01-02

Gruodžio 29 dieną atnaujintuose Mikniškių kaimo bendruomenės namuose vyko tarpušvenčio vakaras.  Pasveikinti šios bendruomenės narių praėjusių šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi matydamas taip gausiai susirinkusius Mikniškių kaimo bendruomenė narius ir svečius, linkėjo visiems sveikatos, stiprybės ir gražios bendrystės.

„Džiaugiuosi, jog šiandien visi susirinkome atnaujintose jūsų bendruomenės patalpose. Smagu, jog savivaldybė galėjo prisidėti prie šių patalpų remonto. Tikiu, jog čia jūs susirinksite tiek smagiai leisti laiką, švęsti šventes, tiek bendruomeniškai spręsti iškylančius klausimus, kad visi kartu puoselėtume savo gimtąjį kraštą“, – sakė meras A. Margelis. Taip pat meras atvežė dovanų – tautodailininkės paveikslą su Lazdijų rajono simbolika, kad papuoštų naujas bendruomenės namų sienas, bei pintinę saldžių vaišių visiems bendruomenės nariams.

Šeštokų seniūnijos seniūnė ir Mikniškių kaimo bendruomenės pirmininkė Lijana Audzevičienė seniūnijos gyventojų ir bendruomenės narių vardu dėkojo merui A. Margeliui už skirtas lėšas bendruomenės patalpų remontui, už rūpestį ir nuolatinę geranorišką pagalbą įsiklausant ir padedant išspręsti iškilusias problemas.  

Vėliau atnaujintas bendruomenės patalpas palaimino Rudaminos Švč. Trejybės parapijos klebonas kun. Alfredas Nėnius. Mažuosius Mikniškių kaimo gyventojus pražiugino su dovanomis apsilankęs Kalėdų senelis, o visiems susirinkusiems gerą nuotaiką dovanojo bendruomenės organizacinis komitetas ir jo parengta meninė programa bei muzikantų atliekamos dainos.

Lazdijų r. sav. inf.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis