Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Paminėta Tarptautinė savanorių diena
2017-12-07

Gruodžio 5 dieną minima Tarptautinė savanorių diena.  Į renginį  Lazdijų švietimo centre susirinkusius bendruomenių atstovus pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Jis teigė,  jog savanorystė  yra sunkus ir pasiaukojimo reikalaujantis darbas. Bendruomenių nariai sutelkę jėgas dirba savo kraštui, padeda žmonėms, bendradarbiauja ir vienija visuomenę geriems darbams. Rajono vadovas padėkojo  bendruomenių atstovams už neatlygintiną savanorišką veiklą bei palinkėjo kantrybės ir energijos darbuose. Už sunkų, bet reikšmingą darbą Lazdijų rajono meras A. Margelis bendruomenių atstovams dovanojo transportą pasirinktai kelionei.

 Dzūkijos VVG pirmininkė Edita Gudišausienė dėkodama už darbą Krosnos, Mikniškių, Seirijų, Veisiejų, Kapčiamiesčio, Naujosios Kirsnos, Kučiūnų, Būdviečio, Barčių, Mikyčių, Salų, Nemajūnų, Vidzgailų, Metelių, Noragėlių bendruomenėms  įteikė atminimo dovanėles. Vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Simona Megelinskienė kalbėjo apie savanorystę Lazdijų rajone, Dzūkijos VVG pirmininkė E. Gudišauskienė pristatė Lazdijų rajono kaimo plėtros strategiją, įgyvendinamą 2016-2023 metais. Dainomis džiugino Barčių kaimo bendruomenės pirmininkė Ramunė Janavičiūtė. Renginio pabaigoje visi buvo kviečiami pasidalinti mintimis apie savanorystę ir užrašyti jas ant lininio audinio.

Lazdijų r. sav. inf.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis