Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pilietiškumo pamoka vyko savivaldybėje
2017-12-06

Antradienį pilietiškumo pagrindų pamoka Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2gb klasės mokiniams vyko Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje. Lydimi istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojos Audronės Pileckienės  mokiniai pristatė svarbiausius 1941 – 1990 metų Lietuvos istorijos įvykius. Pamokoje dalyvavo ir su mokiniais kalbėjosi  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas bei jo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė.

Pokalbio metu Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis pasidalino  savo mintimis apie išgyventą laikotarpį iki Lietuvos nepriklausomybės atgavimo. Rajono vadovas kvietė pasisemti žinių ir patirties užsienyje, bet neišvykti iš tėvynės visam laikui, nes be valstybės nebus ir piliečių.  Meras A. Margelis teigė, kad mokiniai turi didžiuotis savo šalimi sakydamas, kad nuo nepriklausomybės atkūrimo Lietuva, o taip pat ir Lazdijai gražėja, modernėja ir stiprėja įvairiose srityse. Rajono vadovas mokiniams linkėjo sėkmės moksluose ir ateityje kurti bei gyventi Lietuvoje.    

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas teigė, jog mokinių gyvenimas pirmiausia turi būti grindžiamas meilė savo artimui ir tėvynei. Taip pat labai svarbu žinoti ir suprasti Lietuvos istoriją, nes tik tada galima sąmoningai kurti kokybišką gyvenimą. V. Valūnas džiaugėsi, kad pamokoje dalyvavę mokiniai yra patriotiški ir pilietiški. Baigdamas kalbą jis padėkojo mokiniams už įdomius temų pristatymus.  

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė džiaugėsi mokiniais, kurie įrodė, kad puikiai žino Lietuvos istoriją. Ji teigė, jog tik savo darbais galime sukurti valstybę tokią, kokios norime. R. Kazlauskienė mokiniams palinkėjo didžiuotis ir mylėti savo šalį.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja A. Pileckienė padėkojo rajono merui A. Margeliui bei savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus  vadovams už skirtą laiką ir išsakytas mintis pilietiškumo tema.  

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis