Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Nori tapti Jaunimo reikalų tarybos nariu? Dalyvauk rinkimuose.
2020-02-10

Jeigu Tau ne mažiau kaip 14 m. ir ne daugiau kaip 29 m., esi iniciatyvus, energingas, turintis idėjų ir besidomintis savo krašto jaunimo veikla bei ateitimi, kviečiame prisijungti prie jaunimo politikos formavimo komandos – Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (SJRT).

 

Tapęs Jaunimo reikalų tarybos nariu Tu atstovausi jaunimui savivaldybės organizuojamuose susitikimuose, teiksi pasiūlymus dėl jaunimo politikos įgyvendinimo.

Jei susidomėjai, iki 2020 m. vasario 20 d. el. paštu asta.grebliuniene@lazdijai.lt. pateik:

  • kandidato į SJRT jaunimo atstovus anketą (1 priedas);
  • motyvacinį laišką;
  • ne mažiau kaip vieną rekomendaciją iš jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje.

Dalyvauti gali, Jei esi:

  • jaunimo organizacijos atstovas;
  • su jaunimu dirbančios organizacijos atstovas;
  • mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje narys;
  • save išsikėlęs pavienis asmuo

Jaunimo atstovus į SJRT rinksime viešo visuotinio jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių savivaldų atstovų, pavienių asmenų, veikiančių Lazdijų savivaldybės teritorijoje, visuotinio susirinkimo metu 2020 m. vasario 27 d. 14 val. Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje, Vilniaus g. 1, Lazdijai. Prisimink, kad rinkimų dieną turėsi galimybę pasisakyti ir atsakyti į Tau užduotus klausimus.

Visuotiniame susirinkime dalyvaus sprendžiamojo balso teisę turintis atstovas iš kiekvienos jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje. Atstovas į visuotinį susirinkimą deleguojamas pateikiant delegavimo raštą, kuriame turi būti nurodytas deleguojamo asmens vardas, pavardė, einamos pareigos organizacijoje / mokinių savivaldoje ir kontaktinė informacija. Delegavimo raštas turi būti pasirašytas organizacijos / mokinių savivaldos vadovo ar jo įgalioto asmens. Jei visuotiniame susirinkime dalyvauja organizacijos / mokinių savivaldos vadovas, delegavimo rašto nereikia.

Iškilus klausimams kreiptis į savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorę Astą Grėbliūnienę, el. p. asta.grebliuniene@lazdijai.lt arba tel. 8 619 69463.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis