Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šį savaitgalį į susitikimus su atvykstančiu  Šventuoju Tėvu vyks Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Planuojami du susitikimai: pirmasis šeštadienio vidurdienį Prezidentūros rūmuose, kur garbingas svečias susitiks su šalies vadove, po to  valdžios, visuomenės ir diplomatinio korpuso nariai kviečiami į Simono Daukanto aikštę kur numatyta Šventojo Tėvo kalba.  Sekmadienį Lazdijų rajono meras A. Margelis dalyvaus vizito kulminacijoje –  Šventosiose Mišiose, kurias aukos Popiežius Pranciškus. Po jų Šventasis Tėvas tradiciškai kalbės  „Viešpaties angelo“ maldą.

Pasibaigus 41-ajam Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdžiui,  rajono savivaldybės meras Artūras Margelis,  tarybos nariai, savivaldybės kontrolierius, administracijos vadovai, Architektūros ir aplinkosaugos, Juridinio bei Ekonomikos skyrių vedėjai vyko į Mockavos terminalą, kuris yra vienas iš svarbiausių investicijos objektų mūsų savivaldybėje ir išskirtinis visoje Lietuvoje bei reikšmingas tranzitinis terminalas Europoje.

Rugsėjo 14 d. Lazdijų rajono savivaldybėje GIMK mokymų dalyviams buvo įteikti pažymėjimai, kurie liudija, kad buvo išklausyti 30 val. mokymai pagal bendrąją globėjų (rūpintojų) ir įtėvių programą. Pažymėjimus įteikė Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ direktorius Egidijus Aleksonis.

2018 m. rugsėjį Lietuvos mažosiose kultūros sostinėse - Tveruose, Kražiuose ir Užpaliuose - įsikūrė fotomenininkai iš Kanados, Brazilijos ir Lenkijos. Juos trijų savaičių trukmės meninėms rezidencijoms atlikti pakvietė VšĮ „Šviesos raštas“, įgyvendinanti tęstinį projektą – „ReziPro: Rezidencijos Provincijoje“. Antrus metus iš eilės užsienio fotografai kviečiami kurti Lietuvos miesteliuose, o pernai kūrusių darbai virs parodomis.

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga rugsėjo 14 dieną organizavo 2019 metų Mažųjų Lietuvos kultūros sostinių projektų atrankos posėdį. Komisijoje septyni nariai. Posėdyje pagal atrankos taisykles buvo išrinkta komisijos pirmininkė - Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė, Virginija Šetkienė.

 1 2 3 4 5 6 7