Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Moderniu LED apšvietimu Lazdijuose domėjosi kolegos iš Kaišiadorių
2019-01-10

Su rajono vadovu Artūru Margeliu ir administracijos direktoriumi Gintautu Salatka susitiko  Kaišiadorių rajono meras Vytenis Tomkus, savivaldybės administracijos direktorius Antanas Lukoševičius, Turto valdymo skyriaus vedėja Ligita Pūrienė ir Statybos, infrastruktūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Rimantas Želvys. Susitikimo metu kalbėta apie patirtį,  įgyvendinant ESCO modelį Lazdijuose, kurio tikslas modernizuoti gatvių apšvietimą.

 

Lazdijų rajono savivaldybė pirmoji prisijungė prie gatvių apšvietimo modernizavimo projekto.  Prieš tai gatvių apšvietimas rajone nakčiai būdavo išjungiamas tam, kad pinigai elektros energijos išlaidoms būtų taupomi. Pakeitus apie 2 tūkstančius elektros šviestuvų į LED šviestuvus sutaupoma apie 60 proc. lėšų.

Pasitelkus naująsias technologijas, naudojant LED šviestuvus Lazdijų rajone ištisus metus apšviečiamos ne tik miestų, bet ir kaimų gatvės. Taigi kokybiškas apšvietimas yra patogus ir patrauklus ne tik mūsų krašto gyventojams, bet ir svečiams.

Kaišiadorių rajono savivaldybė taip pat planuoja įgyvendinti panašų projektą bei modernizuoti gatvių apšvietimą rajone. Susitikimo metu Lazdijų rajono meras A. Margelis ir administracijos direktorius Gintautas Salatka su svečiais aptarė ir kitų rajone vykdomų projektų darbus.   

 

 Lazdijų r. sav. inf. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis