Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Maltiečiai kviečia padėti vaikams
2017-08-02

Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) Lietuvoje veikla – padėti labiausiai pažeidžiamiems ir skurdžiausiems Lietuvos gyventojams. Artėjant naujiems mokslo metams, maltiečiai rūpinasi, kad vaikai iš socialinės rizikos šeimų, daugiavaikių šeimų, našlaičiai ir neįgalieji, gyvenantys specialiuose namuose, taip pat maltiečių vaikų dienos centrų auklėtiniai į mokyklas iškeliautų pilnomis kuprinėmis, nepatirtų bedraamžių patyčių ir galėtų oriai kibti į mokslus.

Jiems reikalingi sąsiuviniai, rašymo (parkeriai, kapsulės), ugdymo (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas, modelinas) priemonės, kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius, knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat būtume dėkingi, jei padovanotumėte vaikams sportinės aprangos ir avalynės.

Šios akcijos metu mums yra be galo svarbu surinkti lėšų ir visiems metams pasirūpinti maltiečių vaikų dienos centrus lankančių vaikų maitinimu.

Kreipiamės į Jus pagalbos, kad padėtumėte surinkti šias gėrybes, kad visi kartu užtikrintume vaikams galimybe mokytis, stiprėti, augti sveikiems..

Aukoti galima:

· pervedant lėšas į sąskaitą A.s. LT29 4010 0424 0397 4431 (mokėjimo paskirtis: vaikams)

· 2 eurus SMS numeriu 1490. 

Daugiau informacijos www.maltieciai.lt

                                                 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis