Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Įrengiant naujus LED šviestuvus – gyventojams tik laikini nepatogumai
2017-08-09

Nuo liepos mėnesio Lazdijų rajono savivaldybėje sėkmingai pradėtas keisti  gatvių apšvietimas, vietoj senų įrengiant naujus LED šviestuvus. Per šį laikotarpį jau pakeista daugiau kaip 500 šviestuvų, taigi dalis rajono gyventojų jau pastebėjo kokybiškesnio apšvietimo privalumus. Vykdant šviestuvų keitimo darbus neišvengiamai kyla ir laikinų nepatogumų dėl neapšviestų teritorijų.

 „Jau visai netrukus visi Lazdijų rajono miestų ir kaimų gyventojai galės džiaugtis moderniu gatvių apšvietimu. Tačiau, kol vyksta šviestuvų keitimo darbai, gali iškilti laikinų nepatogumų, nes viena ar kita gatvė kurį laiką bus neapšviesta, – sakė Gintautas Salatka, naujai pradedantis eiti Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. – Taip pat finansiškai netikslinga taisyti ir sugedusius seno tipo šviestuvus, nes jie netrukus bus pakeisti naujaisiais. Tad gyventojų tenka prašyti supratingumo ir pakantumo dėl iškylančių laikinų nepatogumų“.

Pakeisti nusidėvėjusius šviestuvus, kurių Lazdijų rajone yra apie 2 tūkstančiai, ir įdiegti naująjį apšvietimo valdymą numatyta iki šių metų rugsėjo pabaigos. Pasitelkus naująsias technologijas, naudojant LED šviestuvus Lazdijų rajone visus metus bus apšviečiamos ne tik miestų, bet ir kaimų gatvės. Taigi kokybiškas apšvietimas bus patogus ir patrauklus ne tik mūsų krašto gyventojams, bet ir svečiams.

Lazdijų rajono savivaldybė – pirmoji Lietuvoje, kurioje bus atnaujinta visa gatvių apšvietimo sistema. Paskaičiuota, kad tai leis savivaldybei sutaupyti 60 proc. lėšų, išleidžiamų elektros energijai gatvėms apšviesti.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis