Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
I. Šaparauskienė apie vykstančias diskusijas dėl etatų kiekio švietimo įstaigose: „Užtikrinti tinkamą ugdymo veiklos organizavimą būtina“
2019-10-16

Pirmadienį vykusiame Kultūros, švietimo ir sporto komiteto posėdyje dalyvavo komiteto nariai savivaldybės administracijos direktorė, atsakingų skyrių darbuotojai ir vedėjai bei Lazdijų rajone esančių bendrojo ugdymo mokyklų vadovai. Posėdyje dalyvavusiems buvo pristatyta susisteminta informacija apie dabartinį bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų skaičių. Pristatyta preliminari bendrojo ugdymo mokyklų pareigybių bazė, pritaikius Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendacijas.

 

„Reikia pabrėžti, kad posėdyje nebuvo kalbama apie konkrečius veiksmus ir sprendimus. Norime ir stengiamės diskutuoti daug ir su visais: darbuotojais, vadovais, savivaldybės Tarybos nariais. Šis klausimas – ne išimtis. Norime išgirsti visų nuomones, nes, manau, teisingus sprendimus galime priimti tik išgirdę argumentuotą diskusijos dalyvių nuomonę“, – pabrėžė administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė.

Komitete buvo nutarta šį penktadienį (spalio 18 d.) vyksiančiame Tarybos posėdyje nesvarstyti minėto klausimo. Artimiausiu metu bus tęsiamos diskusijos su švietimo bendruomene. Klausimas Tarybos posėdyje bus svarstomas tik tuomet, kai bendrojo ugdymo mokyklų vadovai bei komiteto nariai išsamiai išnagrinės esamą situaciją, pateiks konstruktyvius sprendimus ir siūlomiems sprendimams bus pritarta.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis