Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Domiesi pasieniečio profesija? Startas jau duotas!
2019-03-01

Tie, kurie vis dažniau susimąsto, kokią profesiją rinksis, kai brandos atestatas bus rankoje, jau gali planuoti savo ateitį dabar. Pasieniečių mokykla jau paskelbė informaciją apie priėmimo į šią mokymo įstaigą sąlygas.

Stojamųjų egzaminų nėra, tačiau rengiama atranka. Pageidaujantys joje dalyvauti, prašymą ir reikalingus dokumentus elektroniniu paštu stok@vsat.vrm.ltturi pateikti iki šių metų liepos 12 d. Kartu su prašymu reikia pateikti užpildytą sutikimąbūti tikrinamam valstybės informacinėse sistemose ir registruose, taip pat kopijas – asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, brandos atestato ir jo priedų, užpildytos anketos (gyvenimo aprašymo), vairuotojo pažymėjimo (jei turi), privalomąją karo tarnybą (jei atliko) ar bazinius karinius mokymus (jei baigė) patvirtinančių dokumentų. Pretendentų bendrojo fizinio pasirengimo įskaita vyks rugpjūčio 20 ir 21 d., bendrųjų žinių testas – rugpjūčio 22 d., konkursinio balo nustatymas – rugpjūčio 22 d.

Sėkmingai atranką perėję pretendentai savo pavardes ras interneto svetainė-se:www.pasienis.lt ar www.pasienietis.lt.

Kilus klausimams, skambinkite Miglei Novoslavskaitei tel. (8 5) 271 7338 arba rašykite el. p.migle.novoslavskaite@vsat.vrm.lt. Dėlfizinio ir gebėjimų patikrinimo, konkursinio balo skaičiavimo, mokymosi Pasieniečių mokykloje sąlygų jums paaiškins Anna Volčok tel. (8 5) 219 8235 arba el. p.anna.volcok@vsat.vrm.lt.

Pasieniečių mokykla yra profesinė mokymo įstaiga, rengianti kvalifikuotus pasieniečius Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau - VSAT) padaliniams, besirūpinanti pareigūnų mokymu, jų kvalifikacijos tobulinimu. Pasieniečių mokykla yra įsikūrusi Medininkuose, Vilniaus rajone. Čia kursantams yra sudarytos puikios mokymosi ir buities sąlygos. Mokykloje mokslai trunka 1 metus. Mokyklos kursantai aprūpinami uniformine apranga, nemokamai apgyvendinami bendrabutyje, Lietuvos Vyriausybės nustatyta tvarka gauna stipendiją (vidutiniškai apie 150 eur.).

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis