Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Dar viena savivaldybės iniciatyva – bendradarbiaujant su policijos pareigūnais aplankyti visi savivaldybės būstuose izoliuoti asmenys
2020-03-27

Lietuvoje daugėjant užsikrėtusiųjų koronavirusu Lazdijų rajono savivaldybės iniciatyva buvo aplankyti visi savivaldybės būstuose izoliuoti asmenys. Juos šiandien lankė savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas S. Petrauskas bei savivaldybės darbuotoja S. Štreimikytė. Juos lydėjo ir du policijos pareigūnai.

 

„Norėjome įsitikinti, ar asmenys laikosi saviizoliacijos, nes mus dažnai pasiekia skundai, kad asmenys saviizoliacijai paskirtose vietose nebūna, o laisvai vaikšto. Taip pat norėjome įsitikinti ar asmenys jaučiasi gerai, ar nejaučia ligos simptomų. Džiugina tai, kad visus savivaldybės būstuose saviizoliuotus asmenis radome jiems paskirtose vietose. Taip pat informuojame, kad nė vienas iš asmenų nejaučia ligos simptomų. Priešingai – visi jaučiasi gerai. Siekiant išvengti ligos atvejų mūsų rajone, priimame daugybę reikalingų sprendimų, tačiau prašome ir Jūsų pagalbos. Susitelkime ir imkimės visų įmanomų prevencinių priemonių, kad ši liga mūsų rajoną aplenktų“, – kalbėjo savivaldybės merė A. Miškinienė.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis