Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Alytaus švietimo vadybininkai patirties sėmėsi Lazdijuose
2019-05-23

Lazdijuose 2019 m. gegužės 22 d. lankėsi Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų direktoriai ir savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai. Šio apsilankymo tikslas – susipažinti su Lazdijų rajono savivaldybės švietimo sistema,  švietimo įstaigose sukurta modernia ugdymo aplinka ir pasidalinti gerąją darbo patirtimi.

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė susitiko su svečiais iš Alytaus.  Ji pasveikino atvykusiuosius ir teigė, kad  vieni iš kitų mokydamiesi, dalindamiesi patirtimi  ir glaudžiai bendradarbiaudami galime pasiekti aukštesnės mokinių ugdymo kokybės.

Svečius iš Alytaus pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. Jis pristatė Lazdijų kraštą ir  rajono savivaldybės švietimo sistemą.   

Po susitikimo savivaldybės tarybos posėdžių salėje, gausus būrys svečių apsilankė Lazdijų  švietimo centre, Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir Lazdijų meno mokykloje. Pagerbdami Lietuvos partizanų vado, brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago šviesų atminimą, svečiai  prie paminklo, esančio jo vardo aikštėje, padėjo gėles. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje susipažino su bavariškuoju akmenslydžiu, kurio laimėjimais šalyje ir užsienyje garsėja ši gimnazija.  Apžiūrėti edukacinių erdvių ir susipažinti su vykdomomis programomis svečiai vyko į Veisiejų Sigito Gedos gimnaziją, o alytiškiai ikimokyklinio ugdymo mokyklų direktoriai apžiūrėjo pirmiau paminėtos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyrių. Delegacija Veisiejų mieste aplankė  kultūros namus, ten įsikūrusį Lazdijų meno mokyklos skyrių bei Veisiejų regioninio parko direkciją, kur jiems buvo pristatytos vykdomos edukacinės programos. Seirijuose svečiai iš Alytaus padėjo gėles prie paminklo Lazdijų krašto partizanams ir  aplankė  Antano Žmudzinavičiaus gimnaziją, kur dalijosi patirtimi apie efektyvų edukacinių erdvių naudojimą ugdymo procese. Alytiškiai buvo supažindinti su 2019 m. gegužės 10 d. gimnazijoje organizuotu renginiu „Tėvynės labui – gerbsim, budėsim, laimėsim!”, kuris apjungė švietimą, mokslą, sportą ir karybą į vieną visumą ir buvo skirtas mokinių tautinėms, patriotinėms ir pilietinėms vertybėms puoselėti, Lietuvos šaulių sąjungos 100-osioms įkūrimo metinėms paminėti.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis