Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajone – naujas sprendimas informuojant gyventojus apie kelių greideriavimą. Nuo šiol savivaldybės svetainėje yra nuoroda į Lazdijų rajono GIS kelių duomenų viešąją aplikaciją, kurioje galima stebėti informaciją apie nugreideriuotus kelius, o gyventojai turi galimybę pažymėti informaciją apie problemas keliuose.

 

„Savivaldybėje patvirtinome Lazdijų rajono savivaldybės gabių ir talentingų mokinių skatinimo tvarkos aprašą, kuris numato naują abiturientų premijavimo tvarką. Iki šiol  buvo premijuojami tik 100 balų gavę abiturientai, o šiemet nutarėme padidinti premijuojamų abiturientų ratą – premijas skirti ir kiek mažiau nei 100 balų egzaminų metu gavusiems gimnazistams.  Todėl džiaugiuosi galėdama pranešti, jog puikiai egzaminus išlaikiusiųjų gimnazistų laukia daugiau nei ankstesniais metais savivaldybės apdovanojimų: gavusiems brandos atestatą su pagyrimu skirsime 1200 eurų, po 1 tūkst. eurų skirsime už kiekvieną šimtuką, išlaikiusiems valstybinius brandos egzaminus 95–99 balų vidurkiu – 500 eurų. Nuoširdžiai  linkiu sėkmės  visiems gimnazistams egzaminų metu. Žinau, kad šiemet yra daug sudėtingiau nei ankstesniais metais – COVID-19 pakoregavo egzaminų organizavimo tvarką, sudėtinga buvo jiems ruoštis. Tačiau tikiu, kad tie, kurie atsakingai  mokėsi visą laiką, įveiks iššūkius, jų žinios bus įvertintos aukščiausiais balais. Pernai rajono abiturientai gavo 11 šimtukų. Linkiu, kad šiemet jų būtų dar daugiau“ – sakė savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Kitąmet Lazdijų rajono savivaldybės abiturientai egzaminus laikys patogiau – gauta daugiau kaip 23 tūkst. eurų vėdinimo ir kondicionavimo sistemų Lazdijų rajono savivaldybės egzaminų centre, esančiame Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje, įrengimo darbams finansuoti. Lėšos skirtos LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. birželio 3 d. įsakymu. Vėdinimo ir kondicionavimo sistemų įrengimo darbus numatoma atlikti iki šių metų gruodžio.

Šiandien mokiniams, kurių 2019-2020 mokslo metų mokymosi metinių pažymių įvertinimo vidurkis yra 10 arba jie mokosi aukštesniuoju lygmeniu ir yra ne mažiau dviejų rajoninių, respublikinių olimpiadų, konkursų pirmų vietų nugalėtojai, buvo įteikti kelialapiai į vasaros stovyklas.

Informuojame, kad gyventojai, norintys lengvatinėmis sąlygomis nuomotis būstą, vadovaujantis Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 4 straipsnio 5 dalies 4 punktu,  kiekvienais metais privalo Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka deklaruoti savo (šeimos) turtą ir pajamas už praėjusius kalendorinius metus, t. y. pateikti metines gyventojo (šeimos) turto deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai.

 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14