Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šiandien vyko Lazdijų miesto vietos veiklos grupės (VVG) organizuoti mokymai potencialiems  projektų rengėjams, kurie sieks 2016-2022 metų Lazdijų miesto vietos plėtros strategijos finansavimo. Mokymus vedė savivaldybės mero patarėja Sonata Dumbliauskienė ir  Lazdijų miesto VVG vadovas Marius Varnelis.

Lazdijų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad pasikeitė 2019 m. 08 mėnesio atliekų vežimo grafikas. Kviečiame susipažinti ir vadovautis.

Lazdijų rajone įsikūrusiose ikimokyklinio ugdymo įstaigose itin svarbu užtikrinti savalaikį tėvų informavimą apie darželiuose vykstančius pokyčius ir sveiką mažųjų mitybą. Šiuo metu nėra nustatytos tvarkos, kaip turi būti informuojami mažųjų lazdijiečių tėvai vaikus perkeliant į kitas grupes. Darželiuose taip pat susiduriama su netinkamos mitybos įpročiais. Antradienį vykusiame Lazdijų rajono savivaldybės vadovų susitikime su ikimokyklinių įstaigų darbuotojais kalbėta apie šias problemas.

Naujausio tyrimo, kuris buvo atliktas liepos 18 dieną, duomenimis Dusios, Metelio, Ančios, Baltajo ir Snaigyno ežerų maudyklų vandens kokybė atitiko Lietuvos higienos normas ir maudynėms yra tinkama. Ežerų vandens mėginiai tiriami Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje. Atliekant tyrimus siekiama nustatyti vandens mikrobiologinę taršą: žarninių lazdelių (escherichia coli), žarninių enterokokų skaičių bei vandenyje plūduriuojančių atliekų ir nuolaužų kiekį.

Lazdijų rajono savivaldybės I aukštą džiugina spalvingas stendas, kviečiantis padovanoti kai ką labai prasmingo ir vertingo – ŠEIMĄ. „Iš šeimos į šeimą!“, – su tokiu šūkiu lūpose keliauja „Židinio“ kolektyvas. Palaikykime juos ir padėkime įgyvendinti svarbų tikslą – surasti vaikams namus. Kviečiame Jus tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globėjais, įtėviais ir atverti jiems savo namų duris.

 1 ... 5 6 7 8 9 10