Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Rugsėjo 1-ąją prekiauti alkoholiu draudžiama. Tai numato Alkoholio kontrolės įstatymas, tačiau šis draudimas galioja tik rugsėjo 1-ąją dieną. Šiais metais, minėta diena bus sekmadienį, tad mokslo metų ir ugdymo proceso pradžia daugelyje ugdymo įstaigų nukeliama į artimiausią darbo dieną (rugsėjo 2-ąją, pirmadienį).

Visi Lazdijų rajono mokiniai rugsėjį pasitiks apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų. Tokią dovaną moksleiviams ir jų artimiesiems dovanoja AB „Lietuvos draudimas“.

Rugsėjo 16-22 dienomis tradiciškai bus minima Europos judumo savaitė. Tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, kurios metu gyventojai kviečiami į mokyklas bei darbus vykti ne automobiliu, o aplinkai draugiška transporto priemone arba pėsčiomis.

Ligonių kasos dažnai sulaukia gyventojų klausimų, kokius tyrimus šeimos gydytojas gali skirti pacientui. Taip pat teiraujamasi, ar konkretus tyrimas turi būti apmokėtas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, ar už jo atlikimą privalomuoju sveikatos draudimu apsidraudęs žmogus turi susimokėti pats. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai primena, kad jei tyrimas pacientui išties reikalingas ir gydytojas tokį skiria, tuomet jis bus apmokėtas PSDF lėšomis.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9