Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šeštadienį pirmą kartą Lazdijų hipodrome vyko dzūkiškas jomarkas į kurį norinčius apsipirkti ir pasižvalgyti sukvietė Lazdijų žirgininkų klubas. Renginyje dalyvavo, visus susirinkusius sveikino ir žirgų parodos dalyvius apdovanojo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Penktadienį Lazdijų kultūros centre vyko tradicinė Lazdijų rajono liaudiškų kapelų šventė-varžytuvės „Netgi vakaruškos 2018“, kurios tema šiais metai – „Tėviškė – mano namai“. Dėl publikos aplodismentų ir simpatijų, aukščiausių komisijos balų ir, žinoma, prizų, kovojo net dešimt Lazdijų kultūros centro kapelų. Įteikti Lazdijų rajono savivaldybės įsteigtus piniginius prizus bei pasveikinti visus kolektyvus atvyko savivaldybės meras Artūras Margelis.

Lapkričio 16 d. rytą į Lazdijų meno mokyklą sugužėjo gausus būrys meno, muzikos ir dailės mokyklų pedagogų. Čia vyko jau trečioji respublikinė konferencija „Gabių ir talentingų mokinių meninis ugdymas“. Svečius iš įvairių Lietuvos miestų ir renginio organizatorius pasveikinti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Auksė Stirbienė, kuruojanti Lazdijų meno mokyklos veiklą.

2018 m. lapkričio 19 – 25 d. Lietuvoje vyks tradicinė Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“, kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA). Prie šios puikios iniciatyvos prisijungė nemažai Lazdijų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir meno institucijų.

Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra apleistų, nenaudojamų, neprižiūrimų, apgriuvusių pastatų ir statinių. Tokie statiniai menkina kraštovaizdį, dažnai kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei. Siekdama išspręsti statinių, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi, nugriovimo ir sutvarkymo klausimus, Lazdijų rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių,  pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo savivaldybės nuosavybėn.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9